Trio nowości TCL – TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ oraz TCL 20L

Trio nowości TCL – TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ oraz TCL 20L – trzy modele wyposażone w inteligentne ekrany i cechujące się eleganckim wzornictwem

TCL, jedna z czołowych marek elektroniki użytkowej i wiodąca firma technologiczna, prezentuje trzy nowe smartfony, które dołączą do serii 20. Trio nowości – TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ oraz TCL 20L – uzupełnią portfolio obok TCL 20 5G i TCL 20 SE, które są już dostępne w sprzedaży na naszym rynku. Będzie to wyraźne urozmaicenie i rozszerzenie oferty o wysokiej jakości urządzenia z różnych półek cenowych.

Nasze nowe smartfony serii 20 są znakomitymi przykładami tego, jak firma TCL nieustannie dostarcza innowacyjne technologie stworzone w celu zaspokojenia, a nawet przewyższania potrzeb konsumentów” – powiedział Stefan Streit, Dyrektor generalny marketingu globalnego w TCL Communication. „Nieustannie rozwijamy ofertę urządzeń mobilnych, które mają na celu ulepszenie doświadczenia z korzystania ze smartfonu, zwłaszcza w kwestii kontaktu wirtualnego w dobie dystansu społecznego”.

Cechą wspólną wszystkich naszych urządzeń jest optymalizacja wyświetlania realizowana za sprawą zaawansowanej, autorskiej technologii NXTVISION. To unikalne rozwiązanie sprawia, że obraz jest bardziej szczegółowy, a wyższy kontrast uatrakcyjnia ogólne wrażenia. NXTVISION to również podwyższony poziom ochrony oczu dla zmniejszenia ich zmęczenia oraz redukcji światła niebieskiego.

Test TCL 20 SE – niedrogie narzędzie mobilnej rozrywki

Cała seria 20 została zakwalifikowana przez Google™ do programu Android Enterprise Recommended. TCL dołącza do wąskiej grupy uznanych firm, oferujących urządzenia polecane przez Google do użytku biznesowego. Android Enterprise Recommended to zestaw dobrych praktyk i wymagań popartych rygorystycznym procesem testowania, przeprowadzanym przez Google. Każde urządzenie Android Enterprise Recommended jest weryfikowane pod kątem wymagań korporacyjnych pod kątem wydajności, spójności i aktualizacji zabezpieczeń.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: