Schneider Galaxy VL – premiera kompaktowego UPS

Schneider Galaxy VL – globalna premiera 3-fazowego zasilacza UPS  200-500 kW (400V/480V).

Schneider Galaxy VL

  • Modułowa i skalowalna 3-fazowa konstrukcja zasilaczy UPS umożliwia specjalistom z centrów danych rozwój zgodnie z potrzebami.
  • 50% bardziej kompaktowy niż średnia w branży.
  • Konstrukcja zabezpieczająca Live Swap zapewnia lepszą ochronę pracowników i ciągłość biznesową.
  • 99-procentowa wydajność w trybie ECOnversion zapewniająca pełny zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat w średnich i dużych centrach danych.
Schneider Electric, lider w dziedzinie cyfrowej transformacji, zarządzania energią i automatyzacji, ogłosił dziś globalną premierę 3-fazowego zasilacza UPS: Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V). Jest to najnowszy produkt w rodzinie zasilaczy Galaxy. Dostępny na całym świecie, wysoce wydajny, kompaktowy zasilacz UPS oferuje do 99% sprawności w trybie ECOnversion, co zapewnia pełny zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat (w zależności od modelu) w średnich i dużych centrach danych oraz obiektach handlowych i przemysłowych. 4 maja odbędzie się wirtualna prezentacja na żywo dla partnerów i profesjonalistów specjalizujących się w centrach danych. Wydarzenie ma na celu zademonstrowanie możliwości i funkcje Galaxy VL z Innovation Executive Briefing Center firmy Schneider Electric.

Galaxy VL (fot. Schneider Electric)

Galaxy VL (fot. Schneider Electric)

Przy ograniczonej powierzchni w centrach danych, kompaktowa konstrukcja Galaxy VL jest wielką zaletą. Nowy model jest o połowę mniejszy od średniej w branży i wynosi zaledwie 0,8 m2. Jego modułowa i skalowalna architektura umożliwia specjalistom stopniowe skalowanie mocy, od 200 kW do 500 kW z modułami mocy 50 kW, zapewniając elastyczność rozwoju zgodnie z wymaganiami biznesowymi.
Wraz z Galaxy VL, Schneider Electric wprowadza pionierską funkcję Live Swap, która zapewnia ochronę podczas całego procesu dodawania lub wymiany modułów mocy, gdy UPS jest włączony. Nowa funkcja zapewnia zwiększoną ciągłość biznesową i brak nieplanowanych przestojów. Ponadto, konstrukcja zabezpieczająca Live Swap zapewnia zwiększoną ochronę pracownikom, którzy nie muszą już przełączać zasilacza UPS na obejście serwisowe lub zasilanie bateryjne podczas wkładania lub wyjmowania modułów mocy.
„Nowy, energooszczędny zasilacz Galaxy VL wyznacza bardzo wysokie standardy w zakresie innowacji UPS. Został zaprojektowany aby pomóc naszym klientom w rozwoju swojego biznesu, przy jednoczesnym minimalizowaniu powierzchni i kosztów posiadania” – powiedział Mustafa Demirkol, wiceprezes ds. 3-fazowego globalnego zarządzania ofertą w Schneider Electric. „Koncentrujemy się na przyszłych wymaganiach dla centrów danych i spełnianiu wymagań dotyczących zdolności adaptacyjnych, odporności, wydajności i zrównoważonego rozwoju. Najnowszym dodatkiem do rodziny Galaxy jest produkt Green Premium, który zapewnia najwyższą wydajność, wspiera cele zrównoważonego rozwoju i wypełnia poprzednią lukę na rynku w segmencie mocy średniej klasy.”

Kluczowe zalety nowego Galaxy VL:

  • Zmaksymalizuj przestrzeń, aby umożliwić przyszły rozwój: Galaxy VL jest najbardziej kompaktowy w swojej klasie, o połowę mniejszy niż średnia w branży, wynoszący 0,8m2, zwalniając cenne miejsce w centrum danych i pomieszczeniach IT. Ponadto szafy akumulatorów litowo-jonowych rodziny Galaxy zapewniają oszczędność miejsca do 70% w porównaniu z rozwiązaniami akumulatorowymi VRLA.
  • Oszczędność pieniędzy: modułowa, skalowalna platforma Galaxy VL umożliwia płacenie w miarę rozwoju („pay-as-you-grow”), zmniejszając nakłady inwestycyjne, koszty operacyjne, zużycie energii i całkowity koszt operacyjny (TCO). Jest to możliwe dzięki opcji natychmiastowego skalowania mocy w krokach co 50 kW od 200 do 500 kW bez dodatkowej powierzchni.
  • Osiągnij cele w zakresie zrównoważonego rozwoju: wydajność do 99% w trybie ECOnversion zapewniająca pełny zwrot z inwestycji w ciągu dwóch lat w zakresie oszczędności energii (26 280 EUR oszczędności w rocznym zużyciu energii elektrycznej). Produkt Schneider Electric Green Premium, może być opcjonalnie wyposażony w trwałe akumulatory litowo-jonowe.
  • Zwiększona niezawodność dzięki EcoStruxure: łącząc Galaxy VL z EcoStruxure – otwartą, interoperacyjną architekturą i platformą systemu Schneider Electric obsługującą IoT – operatorzy centrów danych mogą korzystać z oprogramowania i usług IT EcoStruxure™. Te funkcjonalności architektury EcoStruxure umożliwiają klientom monitorowanie infrastruktury IT, zarządzanie nią i modelowanie jej oraz uzyskanie wsparcia serwisowego 24/7 w dowolnym miejscu i czasie.
Galaxy VL jest dostępny na całym świecie i można go kupić bezpośrednio w Schneider Electric. Odwiedź tę stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 Zarejestruj się na wirtualne wydarzenie Galaxy VL 4 maja 2021

Aby zapewnić praktyczne doświadczenie z bliska, Schneider Electric będzie gospodarzem wirtualnego wydarzenia na żywo, otwartego dla użytkowników końcowych, partnerów i prasy z Centrum Informacyjnego Schneider Electric Innovation Executive Briefing Center. Eksperci zademonstrują funkcje Galaxy VL i omówią zalety oraz sposoby przygotowania się operatorów centrów danych na przyszły rozwój.
Pod tym adresem można dokonać rejestracji na prezentację Galaxy VL

źródło: Schneider Electric

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: