Huawei MateBook X Pro – edycja 2021 i nowa cena

Laptop Huawei MateBook X Pro w nowej odsłonie i atrakcyjnej ofercie w zestawie z aż czterema produktami

Huawei MateBook X Pro

Laptop Huawei MateBook X Pro w nowej, odświeżonej edycji 2021, z procesorem Intel 11. generacji, jest dostępny od dzisiaj w atrakcyjnej ofercie. Do 25 kwietnia można go kupić w rekomendowanej cenie 8499 zł lub 7499 zł (zależnie od konfiguracji) w zestawie z aż czterema produktami: smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro, routerem Huawei AX3, myszką Huawei Mouse i plecakiem Huawei Classic Backpack.

Nowy laptop Huawei MateBook X Pro (2021) w specjalnej ofercie dostępny jest w sklepie internetowym huawei.pl oraz w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty). Rekomendowana cena detaliczna dla modelu z pamięcią wewnętrzną o pojemności 1 TB to 8499 zł, a dla wersji z pamięcią wewnętrzną 512 GB to 7499 zł.

Reklamy

Test Huawei MateBook D16 – gdy potrzebujecie większej przestrzeni roboczej

Huawei MateBook X Pro – praca i rozrywka na najwyższym poziomie

Huawei MateBook X Pro (2021) napędzany jest przez procesor Intel® Core™ i7 11. generacji, wspierany przez 16 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4x, co zapewnia najwyższą wydajność podczas codziennej pracy. Pamięć wewnętrzna, w zależności od wersji, wynosi 512 GB lub 1 TB. Huawei MateBook X Pro (2021) wspiera łączność Wi-Fi 6. Po podłączeniu laptopa do routera obsługującego ten standard, urządzenie wspiera trzykrotnie szybszy transfer danych niż w przypadku połączenia Wi-Fi 5.

Nowy MateBook X Pro to ultrasmukły i bardzo lekki laptop wyposażony w dotykowy ekran
3K LTPS o przekątnej 13,9 cala, rozdzielczości 3000 x 2000 i proporcjach 3:2, który zapewnia bogate doznania wizualne. Gwarantuje to najwyższy, bo aż 100% wskaźnik odwzorowania palety kolorów sRGB oraz praktycznie niewidoczne ramki wyświetlacza – ekran zajmuje 91% wewnętrznej powierzchni urządzenia. Wyświetlacz jest dotykowy i zastosowano w nim innowacyjną funkcję obsługiwania gestów – zrzut ekranu można wykonać w szybki sposób za pomocą ruchu trzech palców.

Test Huawei Display 23.8 – minimalistyczny design i kompaktowa konstrukcja

Ultrasmukła i lekka konstrukcja

Laptop wyróżnia się bardzo smukłą i lekką obudową – urządzenie waży zaledwie
1,33 kg, a szerokość obudowy w najszerszym miejscu wynosi jedynie 14,6 mm. Urządzenie wyposażone jest w pełnowymiarową klawiaturę oraz system głośników składający się z dwóch głośników wysokotonowych i dwóch niskotonowych.

MateBook X Pro (2021) mieści baterię o pojemności 56 Wh i obsługuje technologię szybkiego ładowania 65 W, dzięki której 30 minut ładowania pozwala na oglądanie filmów przez 4 godziny. Do laptopa dołączona jest kieszonkowa ładowarka 65 W, która obsługuje uniwersalny port USB-C. Można nią naładować również inne urządzenia wyposażone w ten port. System operacyjny preinstalowany na urządzeniu to Windows 10 Pro.

Laptop jest dostępny w dwóch kolorach, szarym i zielonym.

Test Huawei Band 6 – opaska sportowa o dużych możliwościach

Ochrona wzroku użytkownika

W laptopie Huawei MateBook X Pro zastosowano technologie redukujące emisję niebieskiego światła oraz eliminujące efekt migotania ekranu. Potwierdzeniem ich skuteczności są dwa certyfikaty przyznane urządzeniu przez TÜV Rheinland. Laptop Huawei zapewnia więc wysoki komfort korzystania, a jednocześnie pozwala zminimalizować zmęczenie oczu podczas dłuższego patrzenia w ekran urządzenia.

Huawei i Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki prowadzą kampanię edukacyjną „Włącz ochronę oczu”, która ma dostarczyć Polakom wiedzę o tym, jak dbać o oczy i wzrok w czasach, gdy restrykcje sanitarne – i wynikające z nich praca i nauka zdalna – zmuszają nas do spędzania większej ilości czasu przed ekranem komputera. Głównym elementem kampanii jest zbiór prostych i zarazem skutecznych zasad i wskazówek, opracowany przez ekspertów PTOO, które warto włączyć do swojej codzienności. Jest on dostępny na stronie internetowej:

https://consumer.huawei.com/pl/offer/wlaczochroneoczu/.

źródło: Huawei

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]