Jabra Elite 85t – słuchawki klasy premium w nowym wydaniu już w Polsce

Jabra Elite 85t – 4 nowe warianty kolorystyczne i najnowsza aktualizacja, min. wsparcie dla Amazon Alexa trafuły już w Polsce

Firma Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wydała nową aktualizację oprogramowania dla swoich najnowszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra Elite 85t. Aktualizacja jest możliwa dzięki aplikacji Jabra Sound +, która za pomocą jednego przycisku zapewnia obsługę asystenta głosowego Amazon Alexa. Do sprzedaży w Polsce trafiły też nowe warianty kolorystyczne Jabra Elite 85t: złoto–beżowy, miedziano-czarny, czarny i szary.

Jabra Elite 85t
Jabra Elite 85t

Wbudowana Alexa

Jabra po raz kolejny wzbogaca możliwości zestawu słuchawkowego Jabra Elite 85t, dodając funkcję asystenta głosowego Amazon Alexa, dostępnego za pośrednictwem jednego przycisku. Użytkownicy mogą pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania na iOS i Androida za pomocą aplikacji Jabra Sound + i wskazać Alexę jako preferowanego asystenta głosowego. Proces zmiany ustawień jest dość prosty i jest dostępny właśnie w aplikacji Sound+. Tutaj można wybrać asystentów głosowych zaznaczając Amazon Alexa na liście dostępnych opcji. Użytkownicy muszą również mieć aplikację Amazon Alexa na swoim telefonie.

Test Jabra Elite active 75t – pełna wolność

Słuchawki Elite 85t już wcześniej obsługiwały funkcje asystentów, takich jak Siri® i Google Assistant™. Posiadacze Jabra Elite 85t mogą teraz używać Amazon Alexa do m.in. konfigurowania różnych procedur za pomocą poleceń głosowych, dzwonienia do kontaktów, proszenia o wskazówki i powiadomienia pogodowe, czy też kontrolowania ulubionej muzyki w Spotify.

Jest to druga aktualizacja oprogramowania wprowadzona dla użytkowników Jabra Elite 85t. Pierwsza została udostępiona w lutym tego roku i przyniosła trzy nowe funkcje, umożliwiające znalezienie najlepszego dopasowania (MyFit), nazwanie zestawu słuchawkowego i zwiększenie możliwości przełączania trybów dźwięku przyciskami na słuchawkach.

Jabra Elite 85t

 

 

Nowe wersje kolorystyczne w Polsce

Do sprzedaży w Polsce trafiły też nowe wersje kolorystyczne słuchawek dousznych Jabra Elite 85t: złoto-beżowy (Gold Beige), miedziano-czarny (Copper Black), czarny (Black) i szary (Grey). Użytkownicy Elite 85t  mogą cieszyć się teraz wyjątkową jakością połączeń, nieskazitelną jakością dźwięku, w pełni regulowaną funkcją Jabra Advanced ANC™ oraz nową kolorsytyką zestawu, którą mogą w pełni dopasować do swojego osobistego stylu.

Test Jabra Elite 45h – słuchawki nauszne do 40 h na jednym ładowaniu

Jabra Elite 85t — ceny i dostępność

Jabra Elite 85t w Polsce są dostępne w wybranych sieciach handlowych w cenie od 899 PLN w 5 kolorach: Titanium Black, Black, Copper Black, Grey, Gold Beige. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: