Play – Tinder 50% taniej na pierwszy miesiąc

Tinder Plus lub Tinder Gold – dla wszystkich klientów Play pierwszy miesiąc korzystania o 50% tańszy.

tinder

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, dzięki której można nawiązać nowe znajomości. Od teraz klienci Play opłaty za korzystanie z Tindera mogą doliczać do swojego rachunku za abonament, a w ofertach na kartę zostanie ona pobrana ze środków na koncie. W ramach serwisu klienci mają do wyboru dwa pakiety – Tinder Plus oraz Tinder Gold. Dla wszystkich klientów Play pierwszy miesiąc korzystania z opcji Tinder Plus i Gold będzie o 50% tańszy.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Subskrypcje Tindera można łatwo włączyć z poziomu aplikacji podając aktywny numer telefonu w Play i potwierdzając zamówienie kodem PIN wysyłanym SMSem. Po dokonaniu zamówienia otrzymamy unikalny link aktywacyjny do zakładania konta lub logowania w serwisie.

Dotychczas dostęp do płatnych pakietów Tindera był możliwy za pośrednictwem płatności w Google Play lub App Store dostępny jedynie dla klientów Play na abonament. Płatności dokonywane były bezpośrednio w aplikacji. Od teraz Tindera można zasubskrybować również w ofertach prepaid i mix, jedyne o czym należy pamiętać to posiadanie wystarczających środków na koncie w momencie aktywacji subskrypcji i następnie w comiesięcznych cyklach w celu jej odnowienia.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Tindera o połowę taniej na pierwszy miesiąc zamówcie na naszej stronie Zakupów Mobilnych w Play.

źródło: Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: