IMOU Bullet 2 – kolorowy obraz w całkowitej ciemności

Bullet 2 – kolorowy obraz w całkowitej ciemności – bezprzewodowa kamera smart home od IMOU już na rynku

IMOU Bullet 2
IMOU Bullet 2

Polski rynek technologii smart home właśnie poszerzył się o nową, miniaturową i w pełni bezprzewodową kamerę do monitorowania marki IMOU. Kamera Bullet 2 jest kompatybilna
z Asystentem Google i Amazon Alexa, a także korzysta z inteligentnej technologii Full Colour, która umożliwia rejestrowanie kolorowego i krystalicznie czystego obrazu nawet w całkowitej ciemności.

IMOU Bullet 2

IMOU Bullet 2 sterowana jest z poziomu dedykowanej aplikacji IMOU Life i posiada aż cztery różne tryby pracy w ciemności, które zapewniają niezwykle wyraźny obraz. Dzięki technologii Full Colour kamera zarejestruje kolorowy obraz o wysokim poziomie jasności. Rozwiązanie to zostało przeniesione z kategorii kamer profesjonalnych, w których specjalizuje się producent kamer IMOU, Dahua Technology.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Kamera pracuje w trybach:

  • podczerwieni – rejestruje czarno-biały obraz o wysokim poziomie jasności;
  • koloru – rejestruje kolorowy obrazu o wysokim poziomie jasności;
  • inteligentnym − automatycznie zmienia czarno-biały obraz w kolorowy, gdy wykryje podejrzany ruch;
  • dziennym (off-mode) – rejestruje oryginalny obraz z kamery.

Test Realme 8 i Realme 8 Pro – warto spojrzeć w ich kierunku

Świetna jakość obrazu

Nagrania z IMOU Bullet 2 charakteryzują się krystalicznie czystym obrazem. Urządzenie wykorzystuje rozdzielczość Full HD 1080P oraz ulepszony kodek H.265, który kompresuje rozmiar plików, aby te zajmowały 50% mniej miejsca na karcie MicroSD urządzenia. Nagrania można również umieścić w chmurze i mieć do nich dostęp w dowolnej chwili i miejscu, nawet jeśli kamera ulegnie zniszczeniu lub kradzieży.

IMOU Bullet 2

Aktywne odstraszanie

W kamerze IMOU Bullet 2 wykorzystano technologię Detekcji Osób. Umożliwia ona wykrycie obiektów o ludzkich kształtach np. niepożądanych gości na terenie posesji. Gdy urządzenie wykryje podejrzany ruch, natychmiast wyśle powiadomienie na telefon, jednocześnie odstraszy intruza za pomocą reflektorów i syreny, zanim ten przekroczy próg domu.

Kamera została wyposażona w głośnik i mikrofon z funkcją tłumienia echa. Mogą one posłużyć zarówno do uspokojenia domowego pupila szczekającego na listonosza, jak i wystraszenia zakradającego się pod nieobecność domowników złodzieja.

Test Microsoft Surface Headphones 2 – obiecują dobre brzmienie i rozmowy

W kamerę wbudowano dwa reflektory, które wesprą pracę trybu kolorowego i posłużą jako zewnętrzne oświetlenie domu. IMOU Bullet 2 posiada także podwójną antenę MIMO, która zapewnia większy zasięg i wyższą odporność na zakłócenia.

Dzięki pełnej kompatybilności z asystentami Google (Asystent Google) i Amazon (Alexa), kamerę można włączyć w istniejący już system inteligentnego domu, dodając monitoring bezpieczeństwa.

Kamera IMOU Bullet 2 jest już dostępna w sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych
i internetowych. Więcej o tym, gdzie zakupić kamerę na stronie www.imoulife.com/pl/site/store.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: