Bang-on Balls: Chronicles Roman Bath Update – niech rozpocznie się KĄPIEL!

Bang-on Balls: Chronicles Roman Bath Update – co? Nie wiedziałeś, że pod mapą osadzoną w epoce wikingów znajdują się rzymskie łaźnie?

Bang-on Balls: Chronicles Roman Bath Update

Minęło już ponad półtora miesiąca od premiery Bang-on Balls: Chronicles. Ekipa Exita Plan Games pracuje ze wszystkich sił, by dostarczyć graczom więcej ciekawej i zabawnej zawartości! Gra została przyjęta niesamowicie pozytywnie i gracze chcą więcej!

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Reklamy

Dlatego, w odpowiedzieć na Wasze prośby, najnowsza aktualizacja zawiera nieco więcej niż tylko dodatkowe przedmioty i czasowe wyzwania – oto Roman Baths Update!

Oczywiście cały czas pracowano nad dużym, całkowicie nowym etapem do gry, ale pomyśleliśmy, że jesteśmy w stanie wycisnąć jeszcze trochę zabawy z obecnej mapy. Rzymskie łaźnie pozwolą graczom odwiedzić nową lokację na mapie osadzonej w Epoce Wikingów.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Jak sama nazwa wskazuje – jest to miejsce, w którym wszystkie rzymskie kule mogą się wypucować do czysta!

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Aby dostać się do nowej lokacji, potrzeba aż dwóch bohaterskich kul, ale to co już czeka za drzwiami łaźni to zupełnie inna bajka:

  • Nowa mechanika? ✓
  • Nowe przedmioty? Razem z bardzo specjalną różdżką? ✓
  • Nowe wyzwania? ✓
  • Może nowy boss? ✓

Naturalnie, podbój Rzymskich Łaźni odblokuje graczom cały zestaw nowych przedmiotów do zabawy. A co najważniejsze – dodatek jest absolutnie darmowy dla wszystkich graczy!

Bang-On Balls: Chronicles turla się na scenę! To platformówka 3D inspirowana najlepszymi grami gatunku. I kiedy mówimy najlepszymi, mamy na myśli włoskich hydraulików, niebieskiego jeża i niedźwiedzia z ptakiem w plecaku! To gra, w której wcielasz się w bohatersko bohaterskiego bohatera – kulkę, którego ubierasz do woli w różne gadżety i grasz w pojedynkę lub w trybie 4-osobowej współpracy ze znajomymi na różnych planszach o tematyce historycznej (nieco umownej). Jeden kompletny etap jest już dostępny w wydaniu Early Access!

Exit Plan Games – Oficjalna strona

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]