OPPO – kolejna tura promocji na smartfony

Startuje kolejna tura promocji OPPO. Wśród przecenionych urządzeń znaleźć można smartfony z serii Reno i serii A.

OPPO

Startuje kolejna tura promocji OPPO. To już ostatnia szansa, by załapać się na okazyjne oferty producenta w tym miesiącu. Wśród przecenionych urządzeń znaleźć można smartfony z serii Reno i serii A. Dodatkowo pojawiła się propozycja zestawów z bezprzewodowymi słuchawkami w prezencie.

Test Oppo Reno 5 lite i Oppo Band – zgrana para

Wiosenne promocje trwają w najlepsze. Także marka OPPO nie zwalnia tempa i przygotowuje kolejne wyjątkowe oferty dla klientów. W ramach jej akcji promocyjnej można kupić zarówno modele z najnowszej serii Reno5, jak i te wchodzące w skład serii Reno4. W propozycji znalazły się także smartfony z serii A. Istnieje zatem spora szansa, że każdy, kto szuka aktualnie nowego urządzenia, wypatrzy wśród okazji cenowych OPPO coś dla siebie. Warto się jednak pospieszyć – niektóre przeceny kończą się już 24 kwietnia.

OPPO Reno5 ze słuchawkami w prezencie

To właśnie w promocji trwającej od 16 do 24 kwietnia nabyć można smartfony z najnowszej serii Reno5 w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami TWS. W przypadku modelu Reno5 5G kupujący otrzymują gratis słuchawki OPPO Enco W31.
Z kolei osoby, które zdecydują się na model Reno5 Lite, mogą liczyć na słuchawki Enco W11. Ceny obu smartfonów wynoszą kolejno 1999 zł oraz 1599 zł.

Przeceny na smartfony

Promocja na modele OPPO z serii A obowiązuje do 29 kwietnia. Smartfon OPPO A72 można kupić o 100 zł taniej, za 799 zł. Z kolei od 23 kwietnia klienci mogą liczyć na rabat na OPPO A12 w wersji 3 + 32 GB. Cena urządzenia zostanie obniżona do 449 zł.
Dodatkowo OPPO zaplanowało też promocję urządzeń z serii Reno4. Te będzie można kupić za niższą kwotę w dniach 19 – 30 kwietnia. Reno4 będzie dostępny taniej o 300 zł, kupujący zapłacą za niego 1399 zł. Natomiast nabywcy Reno4 Lite zyskają rabat w wysokości 200 zł – cena modelu wyniesie 1199 zł.
Oferty dostępne są w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: