Poznaj XPG XTREMER – autorski program partnerski dla influencerów

Poznaj XTREMER! Autorski program partnerski dla influencerów od XPG

XPG XTREMER

XPG, nagradzany dostawca systemów, komponentów, urządzeń peryferyjnych dla branży gamingowej ogłosił autorski program partnerski skierowany do wszystkich twórców internetowych o nazwie: XTREMER.

Od momentu, gdy esport i streaming pojawiły się centrum uwagi branży i społeczności gamingowej, zaczął wzrastać popyt na wsparcie ze strony istniejących, jak i nowych marek gamingowych. XPG zauważyło tę potrzebę, dlatego postanowiło zaangażować się we wsparcie zdolnych twórców i gamerów w ramach autorskiego programu XTREAMER.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Na czym polega XTREAMER?

Celem programu partnerskiego XTREAMER jest wsparcie utalentowanych twórców w ich podróży po internetową sławę. W programie mogą wziąć udział wszyscy twórcy internetowi, szczególnie ci interesujący się nowymi technologiami, esportem, a także streamerzy, gamerzy, a nawet cosplayerzy!

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Członkostwo w programie partnerskim XTREMER daje możliwość dostępu do społeczności, która myśli podobnie i jest jednocześnie wspierana przez XPG. Produkty XPG, które otrzymają uczestnicy programu, pomogą im zwiększyć swoje doświadczenie w gamingu i tym samym tworzyć lepszy content. Co ważne, do programu może zgłosić się każdy twórca internetowy – niezależnie od skali popularności w sieci.

Program partnerski XPG nie jest jednak tak prosty jak zwyczajne publikowanie hasztagów #XPG w sieci. XTREME umożliwia zdobycie kilku różnych nagród, takich jak sprzęt XPG, karty Steam, czy innych produktów związanych z gamingiem. XPG w ten sposób chce zachęcić i wesprzeć twórców internetowych w tworzeniu i rozwoju nowego contentu. Co ważne, producent w ten sposób również pragnie poznać opinie i informacje zwrotne od członków programu i w ten sposób ulepszać produkty marki XPG.

Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej o programie i zarejestrować się: https://event.xpg.com/xtremers/pl

źródło: XPG

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: