36 rat 0% na huawei.pl – rozbudowana oferta

36 rat 0% na huawei.pl – rozbudowana oferta

Huawei i PayU rozwijają ofertę płatności ratalnych w sklepie internetowym huawei.pl – najnowsza oferta to możliwość rozłożenia zakupów na 36 rat z RRSO wynoszącym 0%. Huawei i PayU rozpoczęły współpracę w grudniu 2019 roku i od tamtej pory rozbudowują ofertę adekwatnie do obserwowanych trendów konsumenckich.

Doświadczenia PayU i Huawei w rozwijaniu oferty huawei.pl pokazują, że średnia wartość koszyka rozkładanego na raty jest znacznie wyższa niż w przypadku pozostałych form płatności, na przykład o 43% wyższa niż płatność za pomocą przelewów natychmiastowych (tzw. pay-by-link), 55% wyższa niż płatność kartą oraz 320% wyższa niż płatność BLIK.

Zdecydowanie warto informować o możliwości rozłożenia płatności na raty już na etapie prezentowania produktów, aby klient mógł świadomie zdecydować o wyborze większej liczby produktów lub produktów z wyższej półki cenowej. Takie rozwiązanie, w szczególności, jeśli są to raty 0%, może także przekonać do zakupów klientów, którzy bez możliwości odłożenia płatności w czasie, zrezygnowaliby z nich w danym momencie – mówi Tomasz Żołnierz, Head of Credit Business Development PayU na region EMEA.

Test Huawei P40 Pro+ 5G – fotograficzny potwór w naszych rękach

Z najnowszej oferty 36 rat 0% na huawei.pl można skorzystać wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności – klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.

Do tej pory zakupy zrobione na huawei.pl można było rozłożyć na 3 raty 0%. Poza ratami, sklep huawei.pl oferuje klientom wiele innych form płatności i dostaw, w tym płatności za pobraniem oraz dostawę do paczkomatów InPost. Dostawy są co do zasady bezpłatne. Huawei.pl gwarantuje też 15 dni na ewentualny, bezpłatny zwrot zakupionego towaru.

Cieszymy się, że możemy zaproponować klientom tak atrakcyjną ofertę, dzięki której mogą kupić sprzęt wysokiej klasy w sklepie huawei.pl, na który być może w innych okolicznościach, bez takiej oferty, nie mogliby sobie pozwolić. Rozłożenie płatności na 36 rat, czyli de facto na 3 lata z kosztem finansowania wynoszącym 0% (RRSO 0%), to odczuwalna, realna korzyść dla konsumenta – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska.

Test Huawei x Gentle Monster Eyewear II – inteligentne okulary – czy warto je mieć?

Poza ratami, klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert, takich jak:

  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajdują się najnowsze laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także najnowszy laptop wportfolio Huawei – MateBook D 16.
  • Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p. Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia iopłacenia go przed godziną 12:00.
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.

Użytkownicy huawei.pl mogą też otrzymać 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł.

Test Huawei P40 lite 5G – fotograficzna siła i szybki transfer za 1799 zł

W sklepie huawei.pl można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Test Huawei MateBook D16 – gdy potrzebujecie większej przestrzeni roboczej

Na odwiedzających sklep codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: