Środy z Mój Orange – 240 zł zniżki na nowy telefon

Środy z Mój Orange – dziś pojawiła się kolejna ciekawa atrakcja, a jest nią bon aż na 240 zł na zakup nowego telefonu

Środy z Mój Orange

Z końcem marca wystartowała nowa promocja dla użytkowników aplikacji Mój Orange, czyli Środy z Mój Orange (klienci biznesowi swoje prezenty otrzymują co miesiąc). Użytkownicy mogli już skorzystać m.in. z bonusu w postaci 5 GB, a po kolejnych 7 dniach pojawiła się promocja na VideoPass. Osoby posiadające aplikację mogą odebrać półroczny bonus w postaci darmowego dostępu do serwisu.

VideoPass to oglądanie filmów (np. z YouTube, Netflixa itd.) bez zużywania swoich gigabajtów i środków na koncie. A ci, którzy już wcześniej mieli wykupioną taką usługę, by nie byli stratni że omija ich środowy upominek, mogli pobrać dodatkowe 10 GB. Akcja spodobała się klientom na tyle, że została przedłużona o kolejny tydzień.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Tanie smartfony

A od dziś – 21.04 – Orange rusza z nowym podarunkiem dla użytkowników aplikacji. Tym razem to spora zniżka: 240 złotych na nowy smartfon ze strony orange.pl. Zakupu można dokonać również poprzez sklep w aplikacji. Żeby otrzymać rabat należy najpierw wejść w aplikację Mój Orane – w zakładkę „Dla Ciebie” i pobrać stamtąd swój prezent.

Kod rabatowy można wykorzystać kupując nowy smartfon z Planem Mobilnym 45, 55 lub 75 przy przedłużeniu lub podpisywaniu nowej umowy (rabat 10 zł/mies. × 24 raty) a także nabywając sprzęt bez dodatkowego abonamentu na raty (rabat 10 zł/mies. × 20 rat).

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Promocja – zniżka na telefon – trwa do 27 kwietnia, do końca dnia.
Źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: