T-Mobile – dostęp do 5G w ofercie na kartę w taryfie GO

T-Mobile na kartę „Bez limitu XL” w taryfie GO! z dostępem do technologii 5G, 40 GB (20 GB z oferty i 20GB po doładowaniu) i usługą Supernet Video HD, pozwalającą oglądać wideo bez utraty gigabajtów.

T-Mobile na kartę
Z końcem marca tego roku do grona klientów abonamentowych T-Mobile, którzy mogą korzystać z 5G, dołączyli użytkownicy na kartę. Dzięki nowemu pakietowi „Bez limitu XL” w taryfie GO!, za 39 zł nasi klienci otrzymują dostęp nie tylko do sieci piątej generacji, ale również nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, paczki 40 GB (20 GB w ofercie i kolejne 20 GB przy zasileniu kwotą od 39 do 49 zł) oraz wideo bez utraty gigabajtów w usłudze Supernet Video HD.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Sieć T-Mobile 5G i portfolio urządzeń obsługujących ten standard stale się rozrastają. Potwierdzeniem tego jest np. infrastruktura oferująca zasięg sieci piątej generacji ponad 6,3 milionom osób na terenie całego kraju, czy dostępność aż 31 smartfonów 5G, stanowiących obecnie aż 25% wszystkich sprzedawanych przez nas telefonów.

Właśnie dlatego T-Mobile startuje z kampanią reklamową, prezentującą zalety korzystania z nowej oferty „Bez limitu XL” na taryfie GO!

Spot towarzyszący kampanii odbiorcy będą mogli zobaczyć w trzech wersjach: 30-sekundowej i jej 15-sekundowym skrócie, jak również w specjalnej wersji przygotowanej na kanał YouTube. Z kampanią będzie można zapoznać się w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz w serwisie Spotify.

Jak złapać ofertę „Bez limitu XL” i 40 GB w kilku prostych krokach

Po doładowaniu konta ofertę „Bez limitu XL” za 39 zł można łatwo włączyć na kilka sposobów. Pierwszy z nich to uruchomienie pakietu w aplikacji „Mój T‑Mobile”, w zakładce „Usługi dodatkowe”. Drugim rozwiązaniem jest użycie kodu ekspresowego *500*1*0#. Można również wysłać SMS o treści AKTXL na numer 8080. Oferta zostanie aktywowana w ciągu 24 godzin, a klient otrzyma powiadomienie SMS o uruchomieniu usługi. Ofertę można aktywować również na dowolnym starterze GO! w T‑Mobile na kartę.

Z oferty mogą skorzystać również osoby, które do tej pory były posiadaczami innego planu taryfowego – Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy lub internetu na kartę Blueconnect. Aktywacja oferty „Bez limitu XL” spowoduje zmianę taryfy na GO! i wyłączenie poprzednich usług.

Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/40gb.

One thought on “T-Mobile – dostęp do 5G w ofercie na kartę w taryfie GO

  • 21 kwietnia 2021 o 17:17
    Permalink

    A to łączy z zagranicą? 🙂 Bo w Polsce w T-Mobile to żart a nie 5G skoro działa wolniej od 4G

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: