Motorola moto g20 – system czterech aparatów uwieczni wspomnienia

Motorola moto g20 — nowy, wszechstronny smartfon z zaawansowanym systemem czterech aparatów, wyświetlaczem prezentującym realistyczny obraz o rozdzielczości HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz oraz baterią o długim czasie działania.

Motorola moto g20
Motorola moto g20

System czterech aparatów w moto g20 pomaga w robieniu ostrych zdjęć przy słabym oświetleniu, a także fotografii o żywej kolorystyce w nocy. Co więcej, umożliwia robienie portretów z pięknie rozmytym tłem oraz niezwykle szczegółowych zbliżeń. Matryca główna o rozdzielczości 48 MP wykorzystuje technologię Quad Pixel do 4-krotnego zwiększania światłoczułości, aby zdjęcia robione nawet w ciemnościach wychodziły ostre i jasne.

Ultraszerokokątny obiektyw mieści w kadrze 4 razy więcej, aby łatwiej było robić zdjęcia krajobrazu. Specjalny aparat Macro Vision umożliwia robienie niezwykle szczegółowych zdjęć w dużym zbliżeniu, a dzięki czujnikowi głębi można rozmywać tło portretów, by uzyskiwać profesjonalne efekty za każdym razem. Aparatem 13-megapikselowym można ponadto robić lepsze selfie, ponieważ wpuszcza on dużo światła, by zdjęcia robione i w dzień, i w nocy były zawsze wyraziste.

Test Motorola Moto G100 – z Ready For zmienia sposób korzystania z telefonu

Wszystkie zdjęcia – zawsze godne publikacji na Instagramie – można przeglądać na imponującym wyświetlaczu Max Vision HD+ o przekątnej 6,5 cala. Zapewnia on panoramiczny widok o proporcjach 20:9, a dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz obraz przewija się płynnie i bez opóźnień.

Motorola moto g20
Motorola moto g20

moto g20 działa ponad dwa dni po jednym naładowaniu baterii o pojemności 5000 mAh. Dzięki temu można spędzić cały weekend na odtwarzaniu muzyki i wideo online czy graniu w ulubione gry bez sięgania po ładowarkę.

moto g20 oferuje inteligentną moc obliczeniową dostoswanego ośmiordzeniowego procesora, który zapewnia o 38% wydajniejszą grafikę1. Wzrost wydajności jest zauważalny podczas grania w gry, oglądania wideo czy nagrywania wieczoru ze znajomymi, a dzięki 4 GB pamięci RAM najnowszej generacji nie obciąża on dodatkowo baterii. Wbudowana pamięć masowa o pojemności 64 GB zapewnia miejsce na całą zawartość zarejestrowaną smartfonem oraz inne pliki. Jeśli to jednak nie wystarczy, przy użyciu karty microSD można łatwo dodać jeszcze 1 TB miejsca.

Test Motorola moto e7 power – funkcje fotograficzne i 5000 mAh

Oprogramowanie uprzyjemnia korzystanie z telefonu. Niemal czysty system Android 11 jest zoptymalizowany pod kątem sposobu użytkowania urządzenia, dzięki czemu można z niego korzystać w sposób bardziej intuicyjny, bezpieczny i osobisty. W tej nowej wersji systemu oferowanego przez Google można lepiej porządkować konwersacje w komunikatorach, sterować połączonymi urządzeniami oraz bardziej bezpośrednio zarządzać prywatnością danych. Android 11 zawiera też nowe i udoskonalone funkcje ułatwienia dostępu dla fanów marki Moto, w tym szybszy i łatwiejszy w obsłudze Voice Access i skróty wspomagane przez Asystenta.

moto g20 wnosi nową jakość — zachwycające zdjęcia w każdej sytuacji, inteligentniejszy procesor zwiększający wydajność, więcej miejsca na ważne dane i pliki, a także pojemniejszą baterię o długiej żywotności.

Motorola moto g20 4/64 GB będzie dostępna w kolorach Flamingo Pink oraz Breeze Blue. Smartfon będzie do kupienia w ofercie operatora T-Mobile oraz na stronie motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 699 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: