UPC 4K TV Box z Amazon Prime Video

Użytkownicy UPC 4K TV Box mają dostęp do aplikacji Amazon Prime Video

UPC 4K TV Box

UPC Polska stale poszerza swoją ofertę cyfrowej rozrywki i dostępu do najciekawszych treści telewizyjnych. Od dziś użytkownicy najnowszego dekodera UPC TV Box 4K będą mieli dostęp do aplikacji Amazon Prime Video, dzięki której klienci Prime Video będą mogli oglądać filmy i seriale telewizyjne dostępne na tej platformie.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Dekoder UPC 4K TV Box, wprowadzony przez operatora latem ubiegłego roku, to najbardziej innowacyjne, najmniejsze i przyjazne środowisku urządzenie na rynku, cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Na koniec 2020 roku korzystało z niego już ponad 40 tys. klientów. Dekoder oferuje nowoczesne funkcje, takie jak sterowanie głosem, integrację 360 z UPC TV Go, obsługę profili i rekomendacje, dzięki którym można dostosować ofertę telewizyjną do indywidualnych lub rodzinnych potrzeb klienta.

W UPC najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów, dlatego wciąż inwestujemy i wprowadzamy innowacje, aby zapewnić im najszerszą i najbardziej atrakcyjną cyfrową rozrywkę na rynku, dostępną w każdej chwili i w każdym miejscu. Dodanie aplikacji Amazon Prime Video do naszego flagowego dekodera UPC 4K TV Box pozwala naszym klientom uzyskać jeszcze szerszy dostęp do znakomitych treści. – Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Klienci Amazon Prime Video będą mogli zalogować się do aplikacji na urządzeniu 4K TV Box poprzez swoje istniejące konto. Korzystanie z tej aplikacji na dekoderze 4K TV Box nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych opłat poza stałym kosztem subskrypcji Amazon Prime Video. Co więcej, aby rozpocząć korzystanie z Amazon Prime Video, użytkownicy 4K TV Box nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań – aplikacja zostanie zainstalowana na wszystkich aktywnych urządzeniach wraz z nadchodzącą aktualizacją.
Z chwilą uruchomienia aplikacji Amazon Prime Video, posiadacze 4K TV Box uzyskają dostęp do licznych hitów filmowych i najlepszych seriali telewizyjnych dostępnych w serwisie, takich jak Książę w Nowym JorkuKolejny Film o BoracieWikingowieWspaniała Pani Maisel, czy The Boys, również w jakości 4K.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: