Creative Live! Cam Sync 1080p V2 – by spełnić oczekiwania osób pracujących zdalnie

Creative Live! Cam Sync 1080p V2 – by spełnić oczekiwania osób pracujących zdalnie, z inteligentnymi funkcjami „VoiceDetect” i „NoiseClean”

Creative Live! Cam Sync 1080p V2
Creative Live! Cam Sync 1080p V2

Creative Technology wprowadza do sprzedaży nową kamerę internetową Creative Live! Cam Sync 1080p V2. Kamera Creative została specjalnie zaprojektowana by spełnić oczekiwania osób pracujących zdalnie, uczących się w domu jak i początkujących streamerów, którym zależy na dobrym obrazie i dobrej komunikacji. Kamera jest wyposażona w szerokokątny i jasny obiektyw Full HD o polu widzenia 77 stopni. Dla zapewnienia wysokiej jakości, krystalicznej czystości rozmów producent umieścił w urządzeniu dwa wielokierunkowe mikrofon typu MEMS, które zintegrował z autorskim, inteligentnym oprogramowaniem SmartComms.

Creative Cam Sync 1080p V2 jest kompatybilna z systemami zgodnymi z certyfikatami UVC i wymaga tylko dostępnego portu USB typu A. Kamera jest prosta i wygodna w obsłudze, nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników i działa natychmiast po podłączeniu do USB na komputerach PC lub Mac. Kamerka zapewnia wysokiej jakości obraz Full HD, którego rozdzielczość to nawet 1080P dla 30 klatek. Kamera jest wyposażona w klips montażowy, który zapewnia użytkownikom większą elastyczność w znalezieniu najlepszego kąta widzenia. Dodatkowo w klipsie znajduje się gwint, do którego możemy podłączyć większość standardowych statywów.

Recenzja Creative Sound Blaster PLAY!4 – najlepsza jakość dźwięku online

Dzięki najnowszemu zestawowi oprogramowania SmartComms zestaw Live! Cam Sync 1080p V2 oferuje inteligentniejszy i łatwiejszy sposób komunikacji online. Zupełnie nowa funkcja VoiceDetect umożliwia użytkownikom swobodne mówienie bez zakłóceń, ponieważ mikrofon automatycznie włącza się lub  wyłącza w oparciu o technologię wykrywania głosu. Funkcja NoiseClean-out ma za zadanie redukcję niepożądanych szumów statycznych w tle podczas połączeń wideo. Wszystkie te funkcje są dostępne w najnowszej aplikacji Creative, którą można pobrać na dowolną platformę z systemem Windows 10.

Creative Live! Cam Sync 1080p V2
Creative Live! Cam Sync 1080p V2

Zastosowane technologie w kamerze zapewniają czystą, nie zakłóconą komunikację, łatwą konfigurację, kompatybilność z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji, takimi jak Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger i innymi, Creative Live! Cam Sync 1080p V2 to kamera internetowa, która powinna spełnić nasze oczekiwania wobec tego typu urządzeń.

Test Creative Live! Cam Sync 1080p – do komunikacji firmowej i zdalnej nauki

Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 można kupić w cenie 279zł i jest dostępna na stronie Creative.com.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: