Roborock S7 – już od 26 kwietnia w polskiej dystrybucji

26 kwietnia, w ofercie firmy JAMICON, oficjalnego dystrybutora marki Roborock na rynku polskim, pojawi się S7, najnowszy model robota sprzątającego.

Roborock S7
Roborock S7

 

26 kwietnia na polskim rynku zadebiutuje najnowsza odsłona robotów sprzątających marki Roborock – model S7. W porównaniu z poprzednikami, został on wzbogacony o innowacyjne rozwiązania, wznosząc autonomiczne sprzątanie na jeszcze wyższy poziom.

Test Roborock H6 – odkurzacz do dokładnego sprzątania

Roborock S7 wykorzystuje, znane z wcześniejszych modeli, rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a 14 zaawansowanych czujników zapewnia skuteczne działanie i wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno urządzeniu jak i otoczeniu. Roborock S7, podobnie jak poprzednicy z serii S5 i S6, wykorzystuje do nawigacji zaawansowaną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Umożliwia ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, z użyciem algorytmu SLAM.

Jednak Roborock S7 to także zupełnie nowe rozwiązania, pozwalające na podniesienie efektywności odkurzania i mycia podłóg na niespotykany dotychczas poziom.

Zastosowana w Roborock S7 technologia wibracji sonicznych nadaje nowy wymiar myciu podłóg. Teraz moduł mopa myje podłogę wibrując z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz ze sterowanym elektronicznie zbiornikiem na wodę, dogłębnie czyści podłogi, usuwając zaschnięty brud ze znacznie większą skutecznością niż inne roboty.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, możesz teraz w jednym cyklu odkurzać dywany i myć podłogi, bez konieczności demontażu modułu mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się także, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie ma już potrzeby korzystania z maty ochronnej, co znacząco wpływa na estetykę urządzenia.

Zastosowany czujnik ultradźwiękowy umożliwia rozpoznawanie dywanów zadziwiającą skutecznością. Wystarczy jedno sprzątanie, aby robot zapamiętał każdy dywan.

Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka robota została wykonana w całości z gumy, co nie tylko poprawia jej skuteczność, ale także radykalnie zmniejsza ilość wplątujących się w nią włosów.  Dodatkowo w S7 ulepszona została konstrukcja montażu szczotki, która poruszając się w wielu płaszczyznach ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, zapewniając skuteczniejsze sprzątanie.

Dzięki autorskiemu systemowi ssania HyperForce Roborock S7 wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, by pozbyć się drobnego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz innych nieczystości.

Zbiornik na kurz o pojemności 470 ml pozwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o pojemności 300 ml umożliwia skuteczne umycie do 200 m2 podłóg w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator o pojemności 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

W przyszłości będzie istniała możliwość zakupu samoopróżniającej stacji ładującej.

Roboty sprzątające Roborock S7 dostępne będą w największych sieciach sprzedaży sprzętu AGD w Polsce, jak również w szeroko pojętym kanale online.

Więcej informacji: www.roborock-poland.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: