ADATA 20th – na 20. urodziny atrakcyjne nagrody

ADATA 20th Anniversary Celebration – ADATA obchodzi swoje 20. urodziny! Do wygrania atrakcyjne nagrody

ADATA 20th

Firma ADATA,znana z produkcji m.in. z produkcji pamięci RAM oraz dysków SSD, akcesoriów mobilnych produktów dla graczy, z okazji swojego jubileuszu 20-lecia ogłosiła premierę swojego wydarzenia – ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us, które potrwa do 30 lipca 2021. Podczas eventu będzie możliwość wygrania nagród o wartości 50 000$.

Test ADATA SC685 – najsmuklejszy zewnętrzny dysk SSD

W jaki sposób przebiega wydarzenie?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy odwiedzić dedykowaną stronę internetową ADATA poświęconą jej urodzinom. Każdy z odwiedzających może z niej dowiedzieć się, jakie osiągnięcia i przełomowe innowacje stoją za marką na przełomie ostatnich dwóch dekad. Każdy z użytkowników będzie mógł rozwiązać quiz i wziąć udział w konkursie. Następnie będzie możliwość rozwiązania quizu i wzięcia udziału w losowaniu. Do wygrania są m.in. klawiatury XPG Summoner Gold, suszarki do włosów Dyson iPhone’y 12, oczyszczacze powietrza i wiele innych nagród. Zwycięzcy będą losowani co miesiąc.

Test Transcend ESD230C – mały i lekki dysk SSD z portem USB-C

Event w podziękowaniu użytkownikom ADATA

Współzałożyciel i prezes ADATA, Simon Chen podkreśla istotność kapitału ludzkiego przy budowaniu firmy – Dwadzieścia lat później, dzięki wsparciu pracowników, pracowników, klientów, Adata jest teraz jednym wiodących dostawców pamięci RAM i dysków półprzewodnich. Chcielibyśmy przekazać nasze podziękowania, organizując radosny event oraz pokazać tym samym naszenadzieje dot. dalszego rozwoju firmy. – Oczekujemy z radością, że kolejne dwie dekady będą kontynuacją innowacji i przyniosą najnowsze technologie ludziom na całym świecie.

Wydarzenie online ADATA 20th Anniversary Celebration – Innovating with Us jest jednym z wielu eventów organizowanym przez ADATA w 2021 roku z okazji 20-lecia istnienia firmy.

Link do strony: https://event.adata.com/ADATA20thanniversary/?c=pl

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: