Canon Polska Letnia promocja – zwrot nawet do 1100 zł

Canon Polska Letnia promocja – dla osób poszukujących nowego sprzętu fotograficznego, w związku ze zbliżającym się letnim sezonem, właśnie pojawiła się świetna okazja. Wywołaj uśmiech, uchwyć wspomnienia – to hasło nowej, letniej promocji Canon Polska, która potrwa do końca sierpnia. W tym okresie osoby, które zdecydują się na zakup wybranych sprzętów producenta, mogą liczyć na zwrot wynoszący nawet do 1100 złotych.

Canon Polska Letnia promocja

Canon Polska zachęca do odkrywania pasji do fotografowania oraz uchwycenia zbliżających się letnich momentów w ramach swojej promocji typu cashback. Od końcówki kwietnia aż do 31 sierpnia br. można kupić sprzęt producenta, a następnie, po zarejestrowaniu zakupu na stronie, otrzymać zwrot części gotówki. W promocji znajdują się aparaty, obiektywy oraz drukarka Canon (pełna lista dostępna na stronie promocji), a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Test Canon EOS M50 – świetny bezlusterkowiec dla początkujących

Jak dostać zwrot? Po pierwsze należy kupić w wybranych sieciach sprzedaży produkt/-y objęte promocją w okresie 21.04 – 31.08.2021. Następnie wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz przesłać jego kolorowy skan lub zdjęcie poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie promocji. Co ważne, zakup należy zarejestrować poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 30.09.2021, a samą promocję można łączyć z innymi okresowymi promocjami Canon

 Pełna lista produktów objętych promocją oraz dokładne warunki akcji Canon Polska, znajdują się na stronie:

Letnia promocja Canon: https://www.canon.pl/cashback/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: