Konkurs Majówkowy – wiemy gdzie trafią kamerki samochodowe NAVITEL

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie „Gdzie wybrałbyś/wybrałabyś się na majówkę z wideorejestratorem Navitel?”, który organizowaliśmy z firmą NAVITEL. Najchętniej nagrodzilibyśmy każdego! Niestety, nagrodzić mogliśmy tylko 2 osoby.

Konkurs Majówkowy

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie prez cazły czas trwania Konkursu. Otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych prac. Przypominamy, że wystarczyło napisać nam, wykonać zdjęcie z opisem miejsca, nagrać film (forma dowolna) – gdzie chciałabyś / chciałbyś się wybrać na majówkę z wideorejestratorem Navitel.

Najchętniej nagrodzilibyśmy każdego! Niestety, nagrodzić mogliśmy tylko 2 osoby, dla których mamy do rozdania jeden z wideorejestratorów Navitel R5 / Navitel R2 – po testach redakcyjnych‎.

Jak urządzenia wypadły w użytkowaniu? Zapraszam do recenzji: Navitel R5 czy Navitel R2 – test wideo rejestratorów

Redakcja wytypowała 10 uczestników, którzy przeszli do drugiej tury, w której Sponsor konkursu, firma NAVITEL wybrała zwycięzców.

Navitel R5 trafia do lllanialll (Ania) za pracę konkursową:

Z wideorejestratorem Navitel moja majówka byłaby udana, gdybym do Karpacza z nim pojechała 🙂 mam małe autko, lecz niezawodne, jest też dla mnie bardzo wygodne. Do mego Smarta wideorejestrator bym przyczepiła i już nie umknęłaby mi żadna z podróży chwila 🙂 wszystko bym sobie pięknie zarejestrowała a potem z zaciekawieniem oglądała 🙂 podróż byłaby ciekawa i bezpieczna bo Navitel o to dba i świetne produkty ma 🙂 aż pod Kościółek Wang bym zaparkowała i na parkingu bez obaw auto zostawiała, zdjęcie dołączam pięknego kościółka tego tylko telefonem moim uwiecznionego, gdybym wideo rejestrator miała to bym nim całą piękną trasę zarejestrowała 🙂

Navitel R2 trafia do kobedzakamil za pracę konkursową:

Od lat majówkę spędzam w jednym miejscu, choć dla wielu to może być dziwne ale wraz z rodziną zakochaliśmy się w przepięknej meandrującej rzecze Pilicy. W okolicach miejscowości Szarbsko gdzie rzeka gwałtownie skręca stworzyła kilkumetrowe piaszczyste zbocze, na którym często biwakujemy i grillujemy. Myślę że każda osoba zakocha się w zachodzącym słońcu przy śpiewie ptaków.

Z osobami, którym przyznaliśmy nagrody, skontaktujemy się w ciągu najbliższych dni, wysyłając wiadomość na Facebooku lub mailem. Można też samemu do nas napisać na adres konkurs@technosenior.pl – podając swój adres i nr telefonu

Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom, a tym, którym tym razem się nie udało Zapraszamy do regularnej, lektury naszego serwisu i udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: