Motorola – kwiecień miesiącem naszych sukcesów

Motorola – kwiecień miesiącem naszych sukcesów – pierwsze w historii połączenie komórkowe i pierwsze połączenie z 5G

Motorola - smartfony

W kwietniu Motorola obchodzi dwie ważne rocznice podkreślające znaczący wkład firmy w rozwój technologii mobilnych, szczególnie w epoce 5G, a także jej dorobek i nieustępliwość we wdrażaniu przełomowych innowacji.

Test Motorola Moto G10 – całkiem fajny smartfon

Dwa lata temu, 3 kwietnia 2019 r., moto z3 z dodatkiem 5G moto mod™ jako pierwszy na świecie dostępny w sprzedaży smartfon połączył się z siecią 5G. Był to ważny pierwszy krok w realizacji planów upowszechniania łączności 5G przez zwiększanie jej dostępności dla konsumentów.

Tego samego dnia, ale w 1973 roku, Motorola publicznie zaprezentowała pierwszy na świecie przenośny telefon komórkowy — prototypową Motorolę DynaTAC 8000X. Urządzenia Motoroli towarzyszą rozwojowi bezprzewodowej łączności telefonicznej na każdym etapie: od pierwszego połączenia komórkowego w historii po łączenie konsumentów na całym świecie w sekundy dzięki rekordowym szybkościom 5G.

Test Motorola Moto G 5G – moc technologii 5G dla wszystkich

W ciągu ostatnich dwóch lat Motorola wprowadziła kolejne innowacje w dziedzinie 5G, w tym różne urządzenia działające w sieciach 5G z falami milimetrowymi i w paśmie poniżej 6 GHz na całym świecie. W ten sposób zapewnia konsumentom dostęp do błyskawicznych, gigabitowych szybkości pobierania danych przez sieć komórkową. Pobieranie danych z szybkością 1 Gb/s zostało zarejestrowane po raz pierwszy przez Motorolę w maju 2019 roku w działającej sieci 5G wykorzystującej fale milimetrowe. Już w kilka miesięcy później, w lutym 2020 roku, firma odnotowała kolejny rekord — 2 Gb/s.

 

Motorola zaspokaja oczekiwania klientów w segmencie premium dzięki takim urządzeniom jak wprowadzony na rynek w kwietniu 2020 r. motorola edge, który imponuje szybkościami na falach milimetrowych i w paśmie poniżej 6 GHz, czy stylowy razr 5G, wyposażony w pierwszy układ SOC do 5G (765G) oraz cztery anteny 5G i wyróżniający się w branży wydajnością radiową.

Test Motorola Edge z 5G – powrót do flagowej półki. Czy udany?

Najnowsze smartfony 5G, takie jak moto g100 i moto g50, które oferują konsumentom dostęp do technologii 5G nowej generacji w rozsądnej cenie, świadczą o pozycji lidera, jaką zajmuje Motorola pod względem popularyzacji technologii 5G i zwiększania jej dostępności. moto g100 to jeden z pierwszych smartfonów na świecie z najnowszą platformą mobilną Snapdragon 870 5G. Oferuje ona zadziwiająco szybką łączność 5G oraz Wi-Fi 6, dzięki czemu model ten osiąga najwyższą wydajność i szybkość transmisji danych spośród wszystkich smartfonów moto g.

 

 

Motorola wprowadziła dotychczas urządzenia 5G na ponad trzydziestu rynkach świata, a dzięki kolejnym innowacjom oraz rekordom, takim jak najszybsze połączenie 5G, zamierza rozwijać pionierskie osiągnięcia.

Test Motorola Moto G30 – prezentuje się dobrze pod każdym względem

W ten sposób więcej konsumentów w kolejnych regionach zyska dostęp do sieci 5G i poprawi jakość życia dzięki najnowszym technologiom.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: