Navitel MR155 NV Slim – kamera na lusterku wstecznym

Navitel MR155 NV Slim – ultra smukłe lusterko do zadań specjalnych, czyli kamera na lusterku wstecznym

Navitel MR155 NV Slim
Navitel MR155 NV Slim

 

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. MR155 NV SLIM to propozycja kamery montowanej na lusterku wstecznym auta z funkcją night vision i szerokim kątem widzenia obiektywu.

Navitel MR155 NV Slim
Navitel MR155 NV Slim

NAVITEL MR155 NV SLIM rejestruje materiały wideo w jakości Full HD, w 30 kl./s, zapisując je na karcie microSD o pojemności do 64 GB. Urządzenie wyposażono w procesor JL5401 oraz sensor optyczny C2399 (night vision), który zapewnia wyraźny obraz nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Kąt widzenia wynosi 140°. Jasny wyświetlacz o przekątnej 4,4” umożliwia wygodny podgląd nagrywanego materiału.

W wideorejestratorze uwzględniono port kamery wstecznej, aby móc z łatwością podłączyć dodatkową kamerę na tył pojazdu. Obudowa MR155 NV SLIM została wykonana z metalu, zachowując łączną wagę urządzenia 221 g i 7,6 mm grubości.

Test Navitel RC2 DUAL – wideorejestrator z kamerą tylną w zestawie

Wbudowany czujnik G-sensor wykrywa nagłe hamowanie, przyspieszenie lub inne sytuacje awaryjne. Kluczowe materiały są automatycznie zapisywane i przechowywane bezpiecznie na karcie pamięci. Zaawansowany tryb parkingowy umożliwia wykrycie drgań i rozpoczęcie nagrywania podczas postoju auta (pod warunkiem stałego zasilania urządzenia).

Po dużym sukcesie poprzednich kamer samochodowych w lusterku czyli Navitel MR250, MR250 NV i MR150 NV przyszedł czas na nowy model. MR155 NV SLIM to opcja dla tych, którzy cenią sobie zachowanie maksymalnej widoczności podczas jazdy. Urządzenie nie zabiera przestrzeni na przedniej szybie auta, a dodatkowo jest ultra smukłe. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie, ponieważ zależy nam, aby kierowcy czuli się bezpiecznie podczas jazdy z naszymi wideorejestratorami. Kamera ma być wręcz niezauważalna, pełnić rolę dyskretnego świadka na drodze, który w razie potrzeby wesprze kluczowym nagraniem ze zdarzenia” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: ładowarka samochodowa 12/24 V, kabel USB, klipsy mocujące (4 sztuki), ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

Navitel R5 czy Navitel R2 – test wideo rejestratorów

NAVITEL MR155 NV SLIM dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 349 złotych.

źródło: NAVITEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: