Optoma dołącza pakiet Reactiv SUITE

Optoma dołącza pakiet Reactiv SUITE do swoich interaktywnych monitorów dotykowych

Optoma

Optoma, wiodący na świecie producent wyświetlaczy wielkoformatowych i Vizetto Inc., firma, która zmienia sposób, w jaki świat się komunikuje, ogłosiły nawiązanie partnerstwa mającego na celu zaoferowanie pakietu Reactiv SUITE do interaktywnych płaskich monitorów (IFP) Optoma Creative Touch 5 Series.

Partnerstwo Optomy, kluczowego dostawcy systemów zdalnego i hybrydowego wyświetlania obrazu, z Vizetto to kolejny krok w kierunku zmiany oblicza edukacji i środowisk korporacyjnych.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Reactiv SUITE to ekosystem programów zaprojektowanych tak, aby każde zdalne spotkanie było okazją do przekazania niezapomnianej historii. Funkcja „Digital Table” pozwala użytkownikom na prezentację dowolnej kombinacji treści, w tym zdjęć, dokumentów, filmów i stron internetowych. Oprogramowanie umożliwia dzielenie się treściami, nieliniową interakcję z uczestnikami zdalnych spotkań, płynne wyświetlanie materiałów i mediów, angażowanie w dyskusję i wizualne oznaczanie ważnych fragmentów dokumentów.

Dzięki interaktywnym funkcjom platformy, uczestnicy mogą w nieszablonowy sposób przekazywać swoje pomysły i angażować odbiorców w sposób, jaki jest nieosiągalny podczas pokazu statycznych slajdów prezentacji przy użyciu przestarzałej technologii udostępniania ekranu.

Nasze panele interaktywne Creative Touch 5 Series wyposażone są w intuicyjne funkcje, które zapewniają elastyczne rozwiązania dla segmentów rynku korporacyjnego i edukacyjnego. Dzięki współpracy z Vizetto i zastosowaniu oprogramowania Reactiv SUITE jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie zwiększające zaangażowanie, które zapewni naszym klientom znaczne korzyści – powiedział Simon Jonas, Commercial Category Manager w Optoma Europe.

Roczna licencja na oprogramowanie Reactiv SUITE, opartym na systemie Windows, jest dołączana do płaskich paneli Optoma Optoma Creative Touch 5 Series, wyposażonych w rozdzielczość 4K UHD, szkło antyodblaskowe, panel odporny na odciski palców, 178-stopniowy szeroki kąt widzenia oraz filtr światła niebieskiego i działanie bez migotania certyfikowane przez TÜV Rheinland. Urządzenia wielofunkcyjne Creative Touch IFP są wyposażone w precyzyjne rysiki z dwiema końcówkami, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe tworzenie notatek, tak jakby to były tradycyjne tablice whiteboard.

Zespół Optoma, tak jak i my, jest mocno zaangażowany w dostarczanie rozwiązań zwiększających zaangażowanie klientów, członków zespołów i dostawców przy użyciu nowych innowacyjnych technologii, takich jak Reactiv SUITE. Połączenie innowacyjnego sprzętu Optoma z Reactiv SUITE dostarczy całkowicie zintegrowane rozwiązanie, które znacznie zmniejsza efekt wyczerpania kolejnymi spotkaniami przez Zoom dla klientów na całym świecie – komentuje nawiązanie partnerstwa Av Utukuri, CEO i założyciel Vizetto.

Test Huawei Display 23.8″ – minimalistyczny design i kompaktowa konstrukcja

Kluczowe cechy Reactiv SUITE:

  • Reactiv STAGE – z łatwością prezentuj, oznaczaj, układaj i porównuj dowolne dokumenty tak, aby dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorcy.
  • Reactiv SCRIBBLE – umożliwia uczestnikom pisanie, ilustrowanie, składanie i udostępnianie złożonych projektów w celu kreatywnego i efektywnego przekazywania pomysłów.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu Reactive SUITE na urządzenie Optoma IFP odwiedź stronę https://www.optomaeurope.com/vizetto

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: