Poly Studio P15 nagrodzone iF Design Award

Osobisty wideobar Poly Studio P15 został nagrodzony podczas tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD

iF Design Award

Firma Poly poinformowała, że osobisty wideobar Poly Studio P15 został nagrodzony podczas tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD – zdobył światowej sławy wyróżnienie w obszarze designu.

Test Poly Studio – zestaw wideokonferencyjny

Międzynarodowa nagroda jest uhonorowaniem profesjonalnego podejścia i innowacyjnych rozwiązań firmy Poly w produktach dedykowanych nowoczesnym pracownikom, którzy chcą wyróżniać się podczas spotkań.

Poly Studio P15
Poly Studio P15

Dzięki certyfikatom Zoom i Microsoft Teams oraz inteligentnej technologii wideokonferencyjnej, nowy stylowy wideobar Poly Studio P15 zmniejsza bariery podczas spotkań online i zwiększa wydajność oraz produktywność pracowników. Poly Studio P15 został wyposażony w technologię AI oraz NoiseBlockAI w połączeniu z funkcją automatycznego kadrowania obrazu w 4K, dzięki czemu użytkownik zawsze będzie w centrum uwagi.

Firma Poly jest dumna z dostarczania wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii dla współczesnych pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że obecnie praca może być wykonywana z dowolnego miejsca. Poly Studio P15 to idealne połączenie designu i technicznej doskonałości, co zostało docenione przez iF DESIGN AWARD. Naszą misją jest nieustanne podnoszenie poprzeczki w celu zapewnienia największego komfortu pracy” mówi Tom Puorro, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. produktów Poly.

Poly Studio P15 jest częścią serii Poly Studio P, która jest pierwszym w branży osobistym sprzętem wideokonferencyjnym klasy profesjonalnej.

źródło: Poly

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: