Mysz Roccat Kone Pro oraz Roccat Kone Pro Air – po prostu spektakularna

Najnowsze myszki Roccat Kone Pro oraz Roccat Kone Pro Air łączą najlepsze cechy swoich poprzedniczek z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi marki Roccat, między innymi przełącznikiem optycznym Titan, technologią Titan Wheel Pro, oświetleniem Aimo i wieloma innymi.

Marka ROCCAT (należąca do firmy TURTLE BEACH) będąca jednym z najbardziej renomowanych producentów peryferyjnych urządzeń komputerowych, zaprezentowała swoje najnowsze urządzenia – myszy do PC z legendarnej linii Kone , a więc Roccat Kone Pro i Roccat Kone Pro Air.

Nowe, spektakularne urządzenia Kone Pro i Kone Pro Air łączą w sobie niewiarygodnie funkcjonalną technologię z wyczuciem i estetyką uwielbianej przez graczy na całym świecie serii Kone.

Legendarna seria Kone zadebiutowała w 2007 roku i od tego momentu pokochało ją wielu użytkowników. 13 lat później, projekt Roccat Kone przeszedł szereg innowacji i unowocześnień, w tym badań nad rozmiarami rąk graczy po to, by stworzyć najbardziej zaawansowaną, ergonomiczną i bezkonkurencyjną mysz na rynku gamingu.

Test Logitech MX Anywhere 2s – idealna mysz do podróży

Najnowsza seria Kone Pro poprawia już fenomenalny, znany i ergonomiczny kształt pierwotnej myszy Roccat Kone i jest dostępna w kolorze Arctic White oraz Ash Black. Roccat Kone Pro do sprzedaży trafi finalnie 16 maja 2021  w wersji przewodowej, jako: Roccat Kone Pro oraz bezprzewodowej: Roccat Kone Pro Air.

Już dziś możesz zamówić urządzenia w formie preorderu.

Co inżynierowie ROCCAT sądzą o najnowszej serii KONE PRO?

Nowa  seria Kone Pro jest po prostu przełomowa, ponieważ dodaje nasze najnowsze najnowsze i najlepsze technologie do uwielbianej przez miliony fanów konstrukcji myszy, aby zapewnić im najwyższy i najprawdziwszy komfort rywalizacji. To arcydzieło wewnątrz i z zewnątrz.

W jaki sposób nowy produkt opisał René Korte, założyciel marki ROCCAT i dyrektor generalny urządzeń peryferyjnych PC w Turtle Beach?

Historia pochodzenia ROCCAT  zaczyna się od  pierwszej myszy Kone, więc prawdziwej legendy świata gamingu. Podróż, w którą wyruszyliśmy musieliśmy odpowiednio zaplanować. Niecodziennie przystępuje się do przeprojektowania jednej z najbardziej ikonicznych myszy, jakie istnieją. Byliśmy bardzo podekscytowani, aby pokazać nasze najnowsze technologie i osiągnięcia w nowym produkcie i po prostu – stworzyć spektakularny produkt.

Co najważniejsze? Naprawdę nam się to udało.

Powstanie serii Roccat Kone Pro oznacza zarówno nowy rozdział w historii całej serii Kone, jak również w branży urządzeń komputerowych. Nowo zdefiniowany kształt myszy podkreśla idealną równowagę między tym, co gracze PC  pokochali w  Kone AIMO  z wydajnością, którą otrzymali w Kone Pure.

W Roccat Kone Pro zastosowano najlepsze rozwiązania technologiczne Roccat, takie jak przełącznik Titan Switch Optical, obudowę ROCCAT Bionic Shell, spektakularne podświetlenie AIMO w 16,8 mln kolorów, czujnik Owl-Eye o 19 000 DPI oraz kabel ROCCAT PhantomFlex! Projektując model z serii Kone Pro, ulepszyliśmy ergonomiczny kształt myszy Kone, który od dawna cieszy się dużą popularnością wśród graczy na całym świecie. W oparciu o dokładne badania antropometryczne wprowadziliśmy szereg innowacji, dzięki którym każdy użytkownik myszy Kone Pro może cieszyć się niezrównaną wygodą – niezależnie od wielkości dłoni czy stosowanego chwytu.

Co ważne, trwała obudowa modelu Kone Pro ozdobiona wzorem plastra miodu – zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka. Cała mysz waży tylko 66 gramów! Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie frezowaneego z litego aluminium kółka Titan Wheel Pro, co powoduje, że korzystanie z myszy Roccat Kone Pro jest lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe,  Dodatkowo stosując w naszych urządzeniach technologię TITAN SWITCH OPTICAL każde kliknięcie myszy jest wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie krótki czas reakcji zapewnia niezrównaną szybkość i precyzję.

Dzięki kablowi PhantomFlex każdy gracz będzie mieć wrażenie, że korzysta z myszy bezprzewodowej. Ten elastyczny, giętki i lekki przewód jest niemal niezauważalny podczas używania. Sprawia też, że podpórka na kabel jest zupełnie niepotrzebna. Z kolei zastosowane w modelu Kone Pro obrabiane termicznie ślizgacze z czystego tworzywa PTFE pozwalają wykonywać płynne ruchy myszą od razu po wyjęciu z pudełka.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

ROCCAT AIMO to technologia podświetlenia i ekosystem w jednym. Zachwyca 16,8 mln kolorów od razu po podłączeniu urządzenia, bez skomplikowanej konfiguracji. System synchronizuje się z innymi kompatybilnymi produktami AIMO, by prezentować najwyższej klasy sekwencje świetlne, które przechodzą z urządzenia na urządzenie.

Co równie istotne, aby zapewnić graczom jeszcze większy poziom swobody, Kone Pro Air jest całkowicie  bezprzewodowy,  z podwójną łącznością możliwą przez Bluetooth i nadajnik bezprzewodowy. Funkcja szybkiego  ładowania  w Kone Pro Air umożliwia korzystanie z myszy przez ponad 100 godzin. Nasza technologia Rapid Charge pozwala grać przez 5 godzin po zaledwie 10 minutach ładowania!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: