Cashback w Planet Plus – kup smartfon realme i odbierz 40 zł

Cashback na platformie zakupowej Planet Plus – za zakup smartfonów marki realme można otrzymać zwrot środków w wysokości 40 zł.

cashback

  • Wystartowała akcja promocyjna, w której za zakup smartfonów marki realme można otrzymać zwrot środków w wysokości 40 zł. Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na platformie zakupowej Planet Plus;
  • Promocja obejmuje smartfony dostępne w ofercie oficjalnego sklepu marki – sklep-realme.pl. Cashback nie obowiązuje na urządzenia objęte innymi promocjami.

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, przygotowała promocyjną ofertę we współpracy z platformą zakupową Planet Plus. Może to być świetna okazja, aby jeszcze taniej kupić jeden ze smartfonów realme.

realme 8 – nowa jakość w średniej półce

Dzięki temu, decydując się na smartfon z oficjalnego internetowego sklepu marki realme, można otrzymać cashback w wysokości 40 złotych. Środki trafiają na konto użytkownika zarejestrowanego w planetplus.com .

Jak uzyskać cashback na smartfony realme?

Cashback to usługa, dzięki której klient korzystając z dedykowanego linku może otrzymać zwrot części kwoty wydanej na zakupy online. W tym wypadku promocją objęte są urządzenia z kategorii smartfony w sklep-realme.pl, a kwota zwrotu jest stała i wynosi 40 złotych w przypadku pojedynczego zamówienia.
Zaoszczędzone pieniądze gromadzą się na koncie użytkownika w platformie zakupowej Planet Plus, skąd można je w każdej chwili wypłacić. Użytkownicy nie ponoszą żadnych kosztów za rejestrację i korzystanie z platformy.
Warunkiem uzyskania cashbacku jest wejście na stronę planetplus.pl i wykonanie kilku prostych kroków:
  1. Należy zarejestrować konto użytkownika http://planetplus.com.
  2. Za pomocą wyszukiwarki wyszukać aktywną ofertę realme.
  3. Wybrać (kliknąć) w aktywną ofertę. Link poprowadzi klienta bezpośrednio do sklepu internetowego producenta.
  4. Następnie należy wybrać model urządzenia i dokonać zakupu.
  5. Zwrot w wysokości 40 zł pojawi się w zakładce „Twój cashback” na platformie zakupowej Planet Plus.
PlanetPlus_realme_cashback.jpg
Przed skorzystaniem z promocji zalecane jest wyczyszczenie plików cookies (ciasteczek) przeglądarki internetowej, a w trakcie samego procesu zakupu nie należy cofać się do poprzedniej karty w przeglądarce. Najlepiej więc upatrzyć sobie urządzenie, a następnie przejść przez cały proces w nowo otwartej karcie przeglądarki.
Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo, stąd warto skorzystać z niej jak najszybciej. Cashbacku nie można łączyć z innymi promocjami -urządzenia dostępne w sklepie w obniżonej cenie są wyłączone z programu.

Dodatkowe informacje:
· Oficjalna strona platformy Planet Plus: https://planetplus.com/
· Oferta sklep-realme.pl: https://sklep-realme.pl/
· Bezpośredni link do promocji cashback dla smartfonów realme: https://planetplus.com/goracaOkazja/odbierz-40-zl-cashback-w-realme-4389

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]