Motorola moto g50 – 5G, czysty Android i gesty Moto w świetnej cenie

Motorola moto g50 – niesamowite prędkości transferu danych 5G w aktualnie najniższej cenie na rynku dostępna w sprzedaży. Tym samym urządzenie wpisuje się w sens istnienia rodziny moto g – „smarter technology for all”.

Motorola moto g50
Motorola moto g50

 

Motorola moto g50 to nie tylko ultraszybka łączność, to także ogromna bateria, system niezawodnych aparatów i wiele więcej. Ogniwo o pojemności 5000 mAh umożliwia dwa dni pracy na jednym ładowaniu. Dzięki czemu możesz grać, oglądać filmy, przeglądać sieć i rozmawiać z bliskimi bez obaw o niespodziewaną konieczność szukania gniazdka.

Test Motorola Moto G100 – z Ready For zmienia sposób korzystania z telefonu

Wydajność urządzenia i żywotność baterii zapewnia także procesor Qualcomm Snapdragon 480 5G oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Dzięki nim, a także odświeżaniu ekranu o częstotliwości 90 Hz i proporcjom 20:9 wyświetlacza Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” gry i filmy stają się jeszcze bardziej płynne i wciągające.

 

Aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix i technologii Quad Pixel pozwoli uchwycić ostre zdjęcia niezależnie od oświetlenia, a Tryb nocny sprawi, że ujęcia w ciemnych warunkach staną się wyraźniejsze i jaśniejsze. Dzięki obiektowi Macro Vision można sfotografować niezwykłe szczegóły obiektów. Z kolei aparat do selfie o rozdzielczości aż 13 Mpix pozwoli zrobić najkorzystniejsze portrety, które bez wahania umieścisz na Instagramie. Przestrzeni na fotografie i inne pliki nie zabraknie Ci dzięki  64 GB wbudowanej pamięci, którą można poszerzyć kartą micro SD o pojemności aż 1 TB.

Test Motorola Moto G10 – całkiem fajny smartfon

Niemal czysty Android i gesty Moto uwielbiane przez użytkowników

Motorola od lat dostarcza w swoich urządzeniach niemal czysty system Android, który nie irytuje spowalniającą nakładką systemową czy zduplikowanymi aplikacjami. Dzięki My UX użytkownicy zyskują możliwość spersonalizowania interfejsu oraz korzystania z takich ułatwień jak uwielbiane gesty Moto – np. uruchomienie latarki podwójnym machnięciem telefonem czy uruchomieniem aparatu przez przekręcenie nadgarstka – lub choćby wyświetlacz Moto umożliwiający podejrzenie treści powiadomień, odpowiedzi na nie czy też odrzucenie ich bez konieczności odblokowania ekranu. Wszystko to, by korzystanie ze smartfonu było jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Test Motorola Moto G30 – prezentuje się dobrze pod każdym względem

Motorola moto g50 jest już dostępna w Polsce w kolorach Steel Grey i Aqua Green. Można ją znaleźć w ofertach T-Mobile, Orange i Plus oraz na motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 899 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: