ASUS LED ZenBeam Latte – mobilny projektor

ASUS LED ZenBeam Latte – kompaktowy i lekki projektor mobilny do projekcji obrazu o przekątnej do 120 cali, z rozdzielczością 720p

ASUS LED ZenBeam Latte
ASUS LED ZenBeam Latte

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Lampa LED o mocy 300 lumenów i obiektyw o krótkim rzucie umożliwiają projekcję obrazu o przekątnej 40 cali w jakości HD z odległości 1 metra oraz obrazu o przekątnej do 120 cali z odległości 3,2 metrów
  • Obsługa bezprzewodowej kopii lustrzanej ekranu urządzeń mobilnych, a ponadto różne opcje połączenia, w tym HDMI, USB Type‑A, jak również gniazdo słuchawkowe jack
  • 10-watowy głośnik z certyfikacją Harman Kardon oraz wbudowana bateria o pojemności 6000 mAh, zapewniająca moc na maksymalnie 3 godziny odtwarzania wideo lub 12 godzin odtwarzania dźwięku przez Bluetooth
  • Wyjątkowo lekka konstrukcja wyróżniająca się powłoką z tkaniny

ASUS przedstawia mobilny projektor LED ASUS ZenBeam Latte – jeden z najpopularniejszych produktów przedstawionych na targach CES 2021. ZenBeam Latte L1 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu immersyjnych wrażeń wideo i audio. Wyświetla obraz o przekątnej od 40 do 120 cali z rozdzielczością 720p, a ponadto został wyposażony w system dźwiękowy firmy Harman Kardon. Oferuje użytkownikowi bardziej elastyczne rozwiązanie do strumieniowania ulubionych klipów wideo lub filmów, jak również do prowadzenia prezentacji w sali konferencyjnej, umożliwiając dopasowanie rozmiarów ekranu do przestrzeni mieszkalnej lub miejsca pracy. ZenBeam Latte L1 wykorzystuje aplikację Aptoide TV, która umożliwia użytkownikom końcowym oglądanie bogatych treści wideo zoptymalizowanych do urządzeń wielkoekranowych[1].

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Lekki i kompaktowy ZenBeam Latte L1 zdobył wiele nagród za design, w tym 2020 Good Design, 2021 Red Dot (w kategorii design produktu), a także 2021 Taiwan Excellence. Z wyglądu urządzenie przypomina kubek do kawy i jest to pierwszy na świecie projektor z warstwą zewnętrzną z tkaniny, która zapewnia mu styl pasujący do każdego domu lub biura. Zintegrowana warstwa z tkaniny poprawia właściwości akustyczne i zapewnia korzyści w zakresie chłodzenia, zwiększając przepływ powietrza.

Test Epson EH-TW5650 – magia dużego ekranu na kanapie w salonie

Wrażenia z rozrywki na dużym ekranie

Dzięki funkcji bezprzewodowej kopii lustrzanej ekranu ZenBeam Latte L1 może wyświetlać treści strumieniowane z kompatybilnych smartfonów, tabletów i innych urządzeń z systemem Android, iOS
i macOS, zapewniając rozrywkę w rozdzielczości high-definition. Użytkownicy mogą również skorzystać
z portu HDMI, gwarantującego kompatybilność z szeroką gamą różnych urządzeń źródłowych. Port USB Type-A umożliwia podłączenie klawiatury lub myszy i może być również wykorzystywany do ładowania urządzeń mobilnych.

ZenBeam Latte oferuje maksymalną jasność LED na poziomie 300 lumenów i natywną rozdzielczość HD z obsługą źródła sygnału FHD. Zastosowany w nim obiektyw o krótkim rzucie umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 40 cali na odległość 1 metra lub obrazu o przekątnej 120 cali na odległość 3,2 metrów.

Asus ZenFone 7 – wydajność sprzętu nowej ery

Wyjątkowy dźwięk w każdym scenariuszu zastosowań

ZenBeam Latte może być również wykorzystywany jako głośnik bezprzewodowy odtwarzający muzykę poprzez Bluetooth®, do 12 godzin na jednym naładowaniu baterii. Jest on wyposażony w 10-watowy głośnik certyfikowany przez Harman Kardon, który został dostrojony pod kątem wykorzystania zewnętrznej powłoki z tkaniny.

Ekskluzywne oprogramowanie ASUS AudioWizard oferuje trzy tryby presetów, które optymalizują dźwięk pod kątem różnych scenariuszy zastosowań. W trybie filmowym ulepszane są głosy, tryb muzyki udoskonala basy i oferuje szerszy zakres tonalny do różnych gatunków muzyki, natomiast w trybie rozgrywki użytkownik cieszy się bardziej immersyjnym dźwiękiem i wyraźnym głosem podczas gry, dla jeszcze lepszych wrażeń gamingowych.

Komfort rozrywki dla rodziny

W pakiecie z projektorem ZenBeam Latte dołączony jest pilot zdalnego sterowania, do łatwej nawigacji
i obsługi. Wygodny pokrowiec i zintegrowana bateria zapewniająca do trzech godzin nieprzerwanej rozrywki (w trybie energooszczędnym).

ZenBeam Latte posiada fabrycznie zainstalowaną platformę multimedialną Aptoide TV, dedykowany ekosystem strumieniowania multimediów z ponad 2500 aplikacjami, w tym YouTube, Amazon Prime Video, Hulu i Netflix.

Dostępność i ceny

ASUS ZenBeam Latte L1 dostępny będzie w polskich sklepach pod koniec maja 2021 r., w sugerowanej cenie 2299 PLN. Więcej informacji można uzyskać od swojego lokalnego przedstawiciela ASUS.

***

[1] ASUS ZenBeam Latte zawiera funkcje należące do firmy Aptoide TV i przez nią udostępniane. Przy pomocy tych funkcji projektor udostępnia aktualnie (stan na dzień 15.04.2021) YouTube, Netflix i inne usługi streamingowe. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności treści, aplikacji i okresu dostarczania usług streamingowych, odwiedź oficjalną witrynę internetową Aptoide TV (https://tv.aptoide.com/). Firma ASUS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści udostępniane przez Aptoide TV i nie ma żadnej kontroli nad nimi.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: