HP Omnicept Solution – nowe, imponujące możliwości

HP Omnicept Solution – nowe, imponujące możliwości

HP Omnicept Solution
HP Omnicept Solution

Tylko dzięki dogłębnemu zrozumieniu potrzeb technologicznych użytkowników możliwe jest tworzenie spersonalizowanych rozwiązań VR, dopasowanych do indywidualnych wymagań IT. Według McKinsey & Co., pandemia przyśpieszyła proces digitalizacji interakcji międzyludzkich o ponad 3 lata. Coraz więcej osób korzysta z rozwiązań cyfrowych przy nawiązywaniu relacji oraz do szeroko pojętej komunikacji i współpracy. To właśnie z myślą o takich ludziach, HP rozbudowało rozwiązanie HP Omnicept Solution o nowe możliwości. Producent wprowadza również zestaw niezbędnych narzędzi, takich jak alerty sprzętowe dla działów IT, by zarządzać i monitorować usługę ZCentral Remote Boost za pomocą ZCentral Connect.

HP Omnicept – Spersonalizowany VR

Reklamy

HP Reverb Omnicept Edition to jeszcze bardziej rozbudowane gogle HP Reverb G2. Oferują zaprojektowane przez Valve soczewki i słuchawki oraz system sensorów badający mimikę twarzy, ruchy gałek ocznych, rozszerzenie źrenic oraz puls – by jeszcze bardziej udoskonalić wirtualne przeżycie. Dodatkowo, oferta obejmuje też HP VR Spatial Audio, dźwięk przestrzenny oparty na ML dla VR do HP Omnicept SDK.

HP Omnicept Solution dostarcza inteligentne technologie dla developerów, by mogli projektować spersonalizowany i adaptacyjny system VR dla przedsiębiorstw. HP VR Spatial Audio dzięki funkcji HRTFs (Head Related Transfer Function) zapewnia użytkownikowi bardziej realistyczne doznania VR.

Nasza współpraca z HP, obejmująca pracę nad HP Omnicept Solution, w znaczący sposób wpłynie na rozwój całej branży XR, zwłaszcza pod względem skuteczności szkoleń i symulacji prowadzonych za pomocą VR – komentuje David Weinstein, Director of virtual reality and augmented reality w NVIDIA. HP Omnicept współgra z najnowszymi komercyjnymi rozwiązaniami RTX, by tworzyć nowe sposoby poprawy jakości i rozwoju usług VR, za pomocą współczesnych systemów renderowania i dźwięku przestrzennego.

W maju 2021 rozwiązanie HP Omicept Solution SDK zostanie oficjalnie udostępniony, z możliwością pobrania wraz z dopasowanymi modelami biznesowymi, pod adresem developers.hp.com/xr.

Test Mercusys ME30 – koniec ze znikającym Wi-Fi i zbędnym okablowaniem

Gogle VR HP Reverb G2 Omnicept Edition będą dostępne w cenie od $1,249 USD.

HP ZCentral – Spersonalizowane IT

Rozwiązanie ZCentral to integralne narzędzie, które zapewniło kluczowym branżom ciągłość działań w trakcie pandemii – od studiów filmowych w Hollywood, aż po inżynierię i rozwój produktów, architekturę i szkolnictwo wyższe. W ciągu ostatniego roku zespół Z by HP ściśle współpracował z klientami, aby poprawić jakość obsługi firm i lepiej pomagać instytucjom szkolnictwa wyższego, które przygotowywały się na wdrożenie hybrydowego podejścia do swojej infrastruktury IT.

Test Motorola Moto G100 – z Ready For zmienia sposób korzystania z telefonu

Aby usprawnić funkcjonowanie działów IT w miarę dalszej pracy i uczenia się w trybie hybrydowym, firma HP dodaje nowe narzędzia do zarządzania i monitorowania połączeń ZCentral Remote Boost, co pozwala personalizować swoje środowiska komputerowe lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Menedżerowie IT mogą teraz otrzymywać alerty sprzętowe dla swoich stacji roboczych Z w konsoli administracyjnej, monitorując kondycję ich floty sprzętu. Możliwość usprawnienia zasobów ma kluczowe znaczenie dla działów IT, a ZCentral Connect umożliwia jeszcze większą kontrolę dzięki możliwości zamykania bezczynnych połączeń i zdalnej kontroli nad urządzeniami w firmie.

Nowa funkcja planowania ZCentral Connect jest idealna dla inżynierów lub zespołów efektów wizualnych, które próbują zoptymalizować alokacje zasobów i moc stacji roboczej. Klientom z sektora szkolnictwa wyższego pozwoli to na lepsze wykorzystywanie mocy stacji roboczej podczas nauki zdalnej oraz hybrydowej, np. profesorom przy zarządzaniu systemem rezerwacji klas na uczelni. Włączenie tej funkcji eliminuje ciężar zarządzania i planowania zasilania stacji roboczej ZCentral Remote z poziomu infrastruktury IT, aby można było skupić się na innych zadaniach w organizacji.

Test realme Watch S Pro – nasz codzienny trener personalny

Dla klientów z branży sztuki cyfrowej i animacji tablety oraz wyświetlacze Wacom® mają kluczowe znaczenie w trakcie procesu twórczego. Pod koniec 2020 wprowadzona została opcja podglądu, który umożliwił naturalne posługiwanie się rysikiem Wacom. Od tego czasu zespół ZCentral współpracuje z klientami, aby dostroić czułość nacisku w różnych kreatywnych aplikacjach dostępnych za pośrednictwem ZCentral Remote Boost. Dziś HP gwarantuje twórcom i inżynierom pełną kompatybilność z wyświetlaczami i tabletami Wacom. Użytkownicy mogą teraz tworzyć z dowolnego miejsca dzięki bardziej naturalnemu rysowaniu i manipulacji 2D i 3D.

Więcej informacji na temat:

  • systemu HP Omnicept można znaleźć na stornie HP.com/Omnicept
  • HP ZCentral Remote Boost i ZCentral Connect można znaleźć na stornie HP.com/ZCentral

źródło: HP

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]