Majówka w internetowym sklepie Huawei

Majówka na huawei.pl – jeszcze więcej promocji w internetowym sklepie marki

W sklepie internetowym huawei.pl dostępne są nowe majówkowe oferty – od dziś do 4 maja głośnik Huawei Sound, laptop MateBook D 14 i tablet MatePad M5 lite można kupić w nowych cenach. Do 8 maja trwa również oferta na zestawy urządzeń w atrakcyjnych cenach – wybrane modele smartfonów, laptopów i smartwatchy można kupić łącznie z innymi urządzeniami i akcesoriami.

Majówka na huawei.pl

Inteligentny głośnik Huawei Sound – powstały we współpracy z cenioną w środowisku audiofilskim firmą Devialet – do 4 maja dostępny jest na huwei.pl w nowej cenie 479 zł. MateBook D 14, wydajny laptop do pracy i nauki, dostępny jest natomiast za 3099 zł, a multimedialny tablet MatePad M5 lite – za 999 zł.

Maj w Huawei to również trwająca do 8 maja promocja, w której można kupić fotograficzny smartfon Huawei P40 lite w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch Fit w cenie 899 zł. Klienci, którzy poszukują smartfona i bezprzewodowych słuchawek, mogą teraz skorzystać z atrakcyjnej oferty na smartfony Huawei P30 lite albo P smart 2021 w zestawie ze słuchawkami FreeBuds 3i. W ofercie można znaleźć również szeroki wybór laptopów do pracy i nauki zdalnej w zestawach z akcesoriami, a także smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro w zestawie ze słuchawkami FreeBuds Pro w cenie 1299 zł.

Test MateBook 14 2020 – kolejny świetny laptop Huawei

Klienci huawei.pl, którzy chcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty, mogą skorzystać z 36 rat 0% – wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności, klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.

Poza ratami, klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert, takich jak:

  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajdują się najnowsze laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także najnowszy laptop wportfolio Huawei – MateBook D 16.
  • Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p.
  • Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia iopłacenia go przed godziną 12:00.
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.

Użytkownicy huawei.pl mogą też otrzymać 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł.

W sklepie huawei.pl można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Na odwiedzających sklep codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: