Maj – najlepszy miesiąc na zmianę laptopa

Maj – najlepszy miesiąc na zmianę laptopa

Maj

Czy istnieje najlepszy termin na wymianę laptopa na nowy? Najczęściej wymieniamy go, gdy już jego wydajność jest niewystarczająca lub po prostu się zepsuł. Jednak maj w Komputronik będzie obfitował w specjalne ceny na laptopy.

Do 9 maja w Komputronik potrwa akcja Tanie Kupowanie, która jest częścią projektu Fajowe Okazje Majowe na Laptopy. Wszyscy klienci mogą znaleźć w niej laptopy DELL w obniżonych cenach. Rabaty sięgać będą nawet 500 zł!

Największym hitem przygotowanej oferty jest DELL Latitude 7400 z procesorem Intel Core i5-8365U, 8 GB RAM, dyskiem SSD 256 GB i kartą graficzną Intel UHD Graphics. To najmniejszy na świecie 14-calowy notebook biznesowy klasy premium, który jest wyposażony w funkcję ExpressConnect, pozwalającą na automatyczne łączenie systemu z najszybszą siecią Wi-Fi. W ofercie Komputronik można go kupić aż 200 zł taniej.

Test Microsoft Surface Laptop GO – lubiane rozwiązania w przystępnej cenie

Godnym polecenia jest także DELL Vostro 3500 z procesorem Intel Core i3-1115G4, 4 GB RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Posiada on ulepszony wyświetlacz z panelem FHD, który zapewnia świetną jakość obrazu dzięki wyższej jasności i żywym kolorom, a ekran InfinityEdge z dwustronnie smukłą obwódką ułatwia skupienie uwagi na obrazie.

Test Lenovo Yoga C940 – laptop z funkcjami sztucznej inteligencji

Wszystkie laptopy DELL objęte promocją można także kupić w wygodnych ratach 12 x RRSO 0%.

W kolejnych tygodniach w maju, w ofercie Komputronik znajdą się także promocje m.in. na laptopy Asus i Acer.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: