Roccat Magma i Roccat Pyro – nowe klawiatury do gamingu

Roccat Magma oraz Roccat Pyro – najnowsze klawiatury dla graczy. 

Marka ROCCAT (należąca do firmy TURTLE BEACH) będąca jednym z najbardziej renomowanych producentów peryferyjnych urządzeń komputerowych, zaprezentowała 03.05.2021r. najnowsze klawiatury dla graczy – Roccat Magma oraz Roccat Pyro. Jesteśmy dumni, że nieustannie rozwijamy wielokrotnie nagradzane urządzenia, które doceniają użytkownicy na całym świecie!

Roccat Magma to klawiatura dla bardzo wymagających użytkowników, a oświetlenie AIMO znajdujące się na górnej płycie urządzenia jest po prostu spektakularne. Kosztująca w przedsprzedaży 59,99$ Roccat Magma to idealne rozwiązanie dla graczy PC, którzy chcą efektywnej pracy i efektownych odczuć podczas niej.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Z kolei mechaniczna klawiatura Roccat Pyro to kwintesencja gamingu i najlepszej jakości wykonania wśród klawiatur mechanicznych – dodatkowo w fantastycznej cenie, ponieważ w przedsprzedaży kupujący zapłacą za nią 99$. Roccat Magma i Pyro wyposażone są w ergonomiczne, odłączane podstawy pod nadgarstki, a także posiadają wygodny panel sterowania multimediami i uznaną na całym świecie technologię Roccat Easy-Shift[+], która pozwalająca podwoić liczbę dostępnych poleceń w danej konfiguracji najczęściej używanych klawiszy.

Klawiatura membranowa RGB ROCCAT Magma

Od czasu wprowadzenia na rynek spektakularnego oświetleniowego AIMO w 2017 roku, ROCCAT koncentruje się nie tylko na tworzeniu najlepszych urządzeń komputerowych, ale również na znacznej poprawie komfortu pracy wśród użytkowników i graczy  na całym świecie. Membranowa klawiatura RGB dla graczy Roccat Magma to prawdziwa rewelacja dla entuzjastów RGBA poszukujących klawiatury do rywalizacji w grach. Górna część klawiatury jest całkowicie podświetlona w 16,8 mln kolorów i obsługuje AIMO, więc może zapewnić zapierające dech, spektakularne iluminacje.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Wysokiej jakości, ciche membranowe klawisze wspiera technologia ROCCAT Easy-Shift[+] pozwalająca podwoić liczbę dostępnych poleceń. Odłączana podkładka na nadgarstki i niewymagająca konserwacji konstrukcja sprawiają, że klawiatura ta pozwala osiągać doskonałe wyniki w grze i jest przystępna cenowo, służąc użytkownikom wiele lat.

ROCCAT Pyro Mechaniczna klawiatura do gier RGB

 Mechaniczna klawiatura RGB dla graczy ROCCAT® Pyro to produkt dla tych, którzy są gotowi przejść na wyższy poziom gamingu! Kosztująca w przedsprzedaży mniej niż 100$ – Roccat Pyro jest jedną z najlepiej wyposażonych mechanicznych klawiatur do gier. Nowa konstrukcja Pyro jest wzmocniona najwyższej jakości szczotkowanym aluminium, oferującym graczom elegancką, solidną i stylową klawiaturę mechaniczną.

Pyro  wykorzystuje liniowe (czerwone) przełączniki TTC z punktem uruchamiania 2,0 mm,  siłą roboczą 45 g i całkowitą odległością skoku 4,0 mm dla naciśnięcia klawisza! Moc i precyzja w jednym. Przełączniki Pyro są testowane przez 50 milionów naciśnięć testowych klawiszy, co daje gwarancję niezakłóconej pracy przez wiele lat. Zaawansowana technologia anti-ghosting zapewnia również rejestrację wszystkich jednocześnie wciśniętych klawiszy.

Test Realme Buds Air 2 – do codziennego użytku będą idealne

Podobnie jak Magma, Pyro jest wyposażona w odłączaną, ergonomiczną podkładkę pod nadgarstki. Posiada również ulubiony przez fanów na całym świecie panel sterowania dźwiękiem, znanym z serii Vulcan. Roccat Pyro jest również wyposażona w system oświetlenia AIMO, dzięki czemu synchronizuje się z innymi urządzeniami, które korzystają z tego systemu, co powoduje spektakularne wrażenia wizualne!

źródło: ROCCAT

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: