T-Mobile – Korzyści dla domu – nowy format komunikacyjny marki

T‑Mobile wraz z nadejściem prawdziwej wiosny startuje z najnowszym programem „Korzyści dla domu”

T-Mobile - Korzyści dla domu

Od teraz reklamy T‑Mobile zbudowane będą w oparciu o konwencję docudramy. Kampanie przedstawiać będą rozwiązania ofertowe marki jako odpowiedź na historie i bolączki klientów. Jak to w prawdziwym życiu, również i tu znajdzie się miejsce na sporą dozę humoru. Pierwsze produkcje są już emitowane w telewizji, internecie i social mediach.

Test OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro – plusy i minusy

Wraz z wprowadzeniem nowego formatu reklamowego, do komunikacji wejdzie nowe hasło przewodnie, które brzmi od teraz: „Sprawdź, co nowego”. Zmiany komunikacji marki są zapowiedzią licznych nowości produktowych, które wprowadzane będą przez T‑Mobile w nadchodzących miesiącach.

 

Program „Korzyści dla domu” łączy usługi dla domu i rodziny, w ramach której w T‑Mobile dzielimy się z klientami usługami z najwyższej półki i mnożymy dla nich rabaty. Jak to działa? Im więcej usług, tym więcej zniżek. Ponadto w ofercie udostępniamy pół roku internetu światłowodowego za darmo i rabaty na urządzenia nawet do 1000 zł.

Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Szczegółowe informacje na temat programu „Korzyści dla domu” dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Jeden komentarz do “T-Mobile – Korzyści dla domu – nowy format komunikacyjny marki

  • 11 maja 2021 o 15:45
    Bezpośredni odnośnik

    nic dziwnego, że chcą jednego klienta przyciągnąć po wszystko, to stara szkoła marketingu, jeśli można na tym realnie zyskać i oszczędzać, tak jak tu 6 mięsięcy światłowodu za free to dla mnie spoko opcja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: