Kwiatobranie – nagrody za wirtualne kwiaty

Kwiatobranie – zbieraj wirtualne kwiaty i zdobywaj nagrody w akcji Sadyba Best Mall

Kwiatobranie

Wiosna na dobre zagościła w centrum handlowym Sadyba Best Mall. Dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnej działającej w tzw. rozszerzonej rzeczywistości, klienci galerii mogą zbierać wirtualne kwiaty i zdobywać wiosenne nagrody do aranżacji balkonu lub tarasu.

Wyjątkowa akcja Kwiatobranie wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR, z ang. Augmented Reality). Dzięki temu w zabawie przenikają się dwa światy: w realnym centrum handlowym można zbierać wirtualne kwiaty.

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Aby wziąć udział w Kwiatobraniu, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł i okazać paragon w Punkcie Akcji. Hostessa udostępnia wtedy kody do zbierania kwiatów w aplikacji. W ten sposób zakupy w Sadyba Best Mall odmienią niejeden balkon, taras czy ogród. Codziennie można wygrać goździki w doniczce, lampiony, poduchy i koce, które dodadzą wiosennej świeżości do aranżowanych przestrzeni. Nagrody zdobyte podczas akcji udekorują tej wiosny wiele zielonych zakątków, a dzięki temu sprawią, że czas spędzony na świeżym powietrzu upłynie jeszcze przyjemniej.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Dodatkowo uczestnicy Kwiatobrania mogą zagrać w EKO Quiz. Osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie, mogą zdobyć hulajnogę elektryczną, elektryczny rower lub rower miejski, które idealnie sprawdzą się podczas wiosennych aktywności, a do tego pozwolą być bardziej eko i zadbać o środowisko.

Akcja rozpoczyna się 10 maja i potrwa do 22 maja (oprócz niedzieli niehandlowej 16 maja). Ostatniego dnia akcji zostaną rozdane nagrody za udział w EKO Quizie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.sadyba.pl.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: