Tydzień Społeczności Huawei – zgarnij zniżkę na urządzenia

Tydzień Społeczności Huawei – wypełnij ankietę i zgarnij zniżkę na urządzenia

Tydzień Społeczności Huawei

Huawei przygotował atrakcyjną promocję dla fanów marki skupionych w Społeczności – aż 30% zniżki na zakup wybranych urządzeń, w tym laptopa MateBook 13 2020, smartfona P smart 2021, głośnika Sound X oraz słuchawek FreeBuds 3i. Aby ją zdobyć, wystarczy uzupełnić ankietę dotyczącą ulubionych tematów poruszanych na stronie Społeczności i zostawić komentarz pod postem konkursowym. Akcja trwa do 17 maja lub do wyczerpania zapasów.

Test Huawei MateBook D16 – gdy potrzebujecie większej przestrzeni roboczej

Aby zdobyć kupon uprawniający do zakupu urządzeń z 30-procentową zniżką, wystarczy zagłosować w ankiecie i odpowiedzieć, jaki obszar tematyczny w Społeczności jest najbardziej interesujący, na przykład wyzwania fotograficzne, nowinki technologiczne czy recenzje produktów, oraz uzasadnić swój wybór w komentarzu pod postem. W komentarzu można zaproponować również nowe obszary i pomysły, które mogłyby być interesujące dla fanów marki. Ankieta znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_58237/. Kod zniżkowy na zakup urządzeń zostanie wysłany w ciągu dwóch dni roboczych w wiadomości prywatnej w Społeczności.

Test Huawei Watch Fit Elegant & Huawei Band 6 – który wybrać?

W ramach promocji dostępnych jest 300 kodów zniżkowych. Pojedynczy kod uprawnia do zakupu jednego lub kilku produktów objętych promocją, ale można zamówić tylko jedną sztukę danego modelu. Ilość produktów jest ograniczona. Kod można wykorzystać do 19 maja.

Test Huawei P40 Pro+ 5G – fotograficzny potwór w naszych rękach

Huawei to również sklep internetowy huawei.pl, w którym na odwiedzających codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej, a także szereg benefitów w tym, wiele wygodnych form płatności, atrakcyjne raty 0%, darmowe i bezpłatne dostawy czy 15 dni na ewentualny, bezpłatny zwrot zakupionego towaru.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: