PlayStation Player Celebration Powraca

Inicjatywa Days of Play powraca w 2021 roku, by świętować wraz ze społecznością PlayStation na całym świecie

PlayStation Player Celebration

Sony Interactive Entertainment chcąc, aby tegoroczne wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe i angażujące dla wszystkich graczy, zaprasza do PlayStation Player Celebration, Weekendu darmowej gry online i nie tylko.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

PlayStation Player Celebration Powraca!

To specjalne wydarzenie zachęca naszą społeczność graczy do połączenia się, aby osiągnąć wspólny zestaw celów i przy okazji zdobyć ekskluzywne awatary PSN i motywy PS4.[1] Wydarzenie jest dostępne dla użytkowników PlayStation 4 i PlayStation 5 w następujących krajach: Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Węgry, Indonezja, Irlandia, Japonia, Malezja, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Test Huawei Display 23.8″ – minimalistyczny design i kompaktowa konstrukcja

Rejestracja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 31 maja.

  1. Zapisz się 

Zarejestruj się już dziś za pomocą swojego identyfikatora logowania PSN tutaj. Gdy się zarejestrujesz, zostaniesz automatycznie dołączony do wszystkich przyszłych etapów programu.

  1. Graj w gry

Wydarzenie obejmuje trzy etapy, z których pierwszy rozpocznie się 18 maja. Każdy etap będzie miał następujące cele społeczności:

  • Cel gry – Graj w gry na PS4 / PS5 – Społeczność musi rozegrać określoną liczbę gier w każdym tygodniu. Każda gra na PS4 / PS5, w którą każdy uczestnik gra przez co najmniej godzinę (w dowolnej liczbie sesji w ciągu tygodnia) będzie liczyła się do celu gry. Zdobędziesz podwójne punkty na realizację celu, jeśli grasz w gry z użytkownikami z Twojej listy znajomych (którzy również zapisali się do udziału).
  • Cel trofeów – Zdobywaj trofea – społeczność musi zdobywać określoną liczbę trofeów każdego tygodnia. Każdy uczestnik może mieć maksymalnie sześć trofeów PS4 / PS5 wliczanych do celu dotyczącego trofeów.
  • Cel bonusowy – Jeśli pierwszy zestaw celów zostanie osiągnięty przed końcem każdego etapu, pojawi się nowy zestaw celów bonusowych, do których osiągnięcia może dążyć społeczność.
  1. Zdobądź ekskluzywne awatary PSN i motywy PS4

Każdy, kto zarejestruje się przed rozpoczęciem etapu, może zdobyć ekskluzywne awatary PSN, a także dynamiczne motywy PS4 (z niestandardową muzyką i ikonami), gdy społeczność osiągnie cele dotyczące gier i trofeów dla tego etapu. Jeśli społeczność osiągnie również cele bonusowe etapu, gracze, którzy zarejestrowali się przed rozpoczęciem tego etapu, otrzymają dodatkowe awatary PSN.

Jeśli cele społeczności dla wszystkich etapów zostaną osiągnięte (z wyłączeniem celów bonusowych), gracze, którzy zarejestrowali się i uczestniczyli we wszystkich trzech etapach, otrzymają łączną nagrodę obejmującą ekskluzywny awatar PSN i zestaw motywów PS4! Nagrody zostaną dostarczone bezpośrednio na PS4 lub PS5 za pośrednictwem Powiadomień około 1-2 dni po zakończeniu każdego etapu. Pamiętaj, że motywy PS4 będzie można pobrać tylko na PS4, a nie na PS5. Bądź szybki, zdobądź bonus.

Pod tym linkiem można dowiedzieć się więcej o PlayStation Player Celebration i śledzić najnowsze postępy w osiąganiu celów, a także zapoznać się z oficjalnymi zasadami.

Days of Play

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się wyprzedaż Days of Play, w ramach której dostępne będą m.in. tytuły na konsole PS4 i PS5, i wiele innych. Więcej szczegółów dotyczących ofert specjalnych podamy wkrótce.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Weekend Darmowej Gry Online

Jeśli ktoś jeszcze nie wypróbował trybu wieloosobowego online w ramach PlayStation Plus, pod koniec tego miesiąca będzie miał taką możliwość dzięki darmowemu weekendowi online, podczas którego można uzyskać dostęp do trybów wieloosobowych online w grach na PS4 i PS5, które posiadasz. (Gra wieloosobowa online sprzedawana oddzielnie. Wymaga połączenia z internetem i konta PlayStation Network).

 Share of the Week

W ramach obchodów Days of Play, PlayStation Blog będzie organizować tematyczny Share of the Week. Pierwszy temat zostanie ogłoszony już 14 maja!

Polski film promujący Days of Play 2021:

[1] Uczestnicy będący użytkownikami PS5 nie będą mogli pobierać dynamicznych motywów PS4.

źródło: Sony Interactive Entertainment

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: