realme 8 5G – smartfon 5G w promocyjnej cenie 999 zł

realme 8 5G – smartfon 5G w promocyjnej cenie 999 zł
  • realme 8 5G od dziś jest dostępny na polskim rynku, uzupełniając ofertę serii 8.  
  • realme 8 5G oferuje dostęp do ultraszybkiego internetu mobilnego 5G w bardzo konkurencyjnej cenie. Smartfon oparty jest na procesorze MediaTek Dimensity 700, wspieranym przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Wyróżnia go również ekran 6,5” LCD IPS FHD+ oferujący częstotliwość odświeżania 90 Hz;
  • Smartfon trafił do sprzedaży w sieci RTV EURO AGD (wersja 6/128 GB w promocyjnej cenie 999 złotych). Dostępny będzie także wkrótce w sieci Plus , w wersji 4/64 GB;

realme 8 5G

realme, najszybciej rozwijająca się marka mobilna na świecie, wprowadziła na polski rynek smartfon realme 8 5G, który uzupełnia zaprezentowaną w kwietniu serię 8.
Co wyróżnia realme 8 5G?
realme 8 5G to kolejny krok producenta w kierunku dostarczenia polskim użytkownikiem niedrogiego smartfona, który zapewnia dostęp do najszybszego na rynku standardu komunikacji. Wyposażony został w moduł 5G DSDS (Dual SIM, Dual Standby), który umożliwia korzystanie internetu mobilnego 5G na każdej z dwóch kart SIM.
realme_8_5G_026.jpg
Kluczową cechą urządzenia jest bardzo korzystny stosunek ceny do wydajności, ponieważ można je nabyć za mniej niż 1000 złotych. realme 8 5G to pierwszy debiutujący w Polsce smartfon z procesorem MediaTek Dimensity 700. Nowy smartfon realme dobrze leży w dłoni. Wśród słuchawek wspierających 5G jest wyjątkowo smukły i lekki.
Wydajność, którą warto docenić
Sercem realme 8 5G jest ośmiordzeniowy układ Dimensity 700 wykonany w technologii 7 nm. Sprawia to, że jest on wydajny, a jednocześnie wyjątkowo energooszczędny. Smartfon wyposażony został w 4 lub 6 GB pamięci RAM, zależnie od wariantu i odpowiednio 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Posiada również trzeci slot, dedykowany karcie pamięci micro SD. Rozszerzenie pamięci urządzenia o nawet 1 TB nie przeszkadza więc w korzystaniu z funkcjonalności Dual SIM.
Aż 90,5% frontu realme 8 5G zajmuje ekran LCD IPS o przekątnej 6,5”. Wyświetlacz ma wysoką jasność, rozdzielczość FHD+ oraz ponadprzeciętną w tej półce cenowej częstotliwość odświeżania – 90 Hz. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w rękach graczy, którzy mogą też korzystać z komunikacji 5G, aby zwiększyć płynność rozgrywki i minimalizować lagi.
Główny, potrójny aparat urządzenia ma rozdzielczość 48 MP. Wykorzystuje sensor firmy Samsung, wspierany przez dwa dodatkowe obiektywy – portretowy oraz makro (2 + 2 MP). Nie zabrakło tu także bocznego czytnika linii papilarnych, zintegrowanego z przyciskiem power oraz modułu NFC, obsługującego płatności zbliżeniowe. Całość uzupełnia gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm.
realme_8_5G_023.jpg
realme 8 5G został zaprojektowany tak, aby naprawdę dobrze leżeć w dłoni użytkownika. Cechuje się również minimalistycznym designem. Jego waga wynosi jedynie 185 gram, a profil urządzenia ma tylko 8,5 mm grubości. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne: supersonic blue (niebieski) oraz supersonic black (czarny).
Ceny i dostępność realme 8 5G
Smartfon w wersji 6/128 GB dostępny jest w sieci RTV EURO AGD, gdzie można go już dziś zakupić w promocyjnej cenie 999 złotych (cena premierowa urządzenia do 1099 złotych). Wersja 4/64 GB trafi wyłącznie do sieci Plus, gdzie już wkrótce zadebiutuje w planach abonamentowych dedykowanych dla użytkowników 5G.
Strona oficjalna realme 8 5G: https://www.realme.com/pl/realme-8-5g

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: