realme C21 – uniwersalny smartfon i dwie słuchawki bezprzewodowe

W Polsce debiutuje realme C21 – budżetowy smartfon oraz realme Buds Q2 i realme Buds Air 2 Neo, dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych

realme C21
realme C21
Wyróżnikiem tego modelu jest duży 6,5” wyświetlacz, solidność konstrukcji potwierdza testami instytutu TÜV Rheinland oraz dostępność modułu NFC (w modelu 4/64 GB). Geometryczna forma realme C21, ozdobiona wzorem inspirowanym symbolem klepsydry, podnosi wizualne walory urządzenia. Chroni też przed zbieraniem przez obudowę brudu, odcisków palców i korzystnie wpływa na pewność uchwytu. realme C 21 dostępny jest w wersji cross black (czarny) oraz cross blue (niebieski).
realme_C21_lifestyle_007.jpg
Wariant modelu 3/32 GB kosztuje 499 złotych i jest od dziś dostępny w sieciach: RTV EURO AGD, Komputronik, Media Expert, Neonet, Allegro, Empik, Morele.net, Sferis.pl oraz x-kom, a także w sklepach partnerskich realmeshop.pl i sklep-realme.pl. Wersja 4/64GB dodatkowo posiada moduł NFC do płatności zbliżeniowych i dostępna będzie w cenie 599 złotych wyłącznie w sieci Plus.
Nowe modele słuchawek od realme
Razem z najnowszymi smartfonami na rynek trafiły również dedykowane im akcesoria. Są to dwa modele słuchawek od realme.
realme Buds Air 2 Neo z trybem aktywnej redukcji szumów (ANC) powstały we współpracy z popularnym zespołem The Chainsmokers. Wyposażono je w głośnik niskotonowy 10 mm ze wzmocnieniem basów i akumulatory, które pozwalają na 28 godzin użytkowania po pełnym naładowaniu. Buds Air 2 Neo dostępne są w kolorze czarnym oraz szarym, a ich cena to 179 złotych.
realme_Buds_Air_2_Neo_009.jpg
Z kolei realme Buds Q2 to kompaktowe słuchawki w popularnym kształcie fasolek. Wbudowany Tryb Gier pozwala zmniejszyć opóźnienia do poziomu zaledwie 88 ms, co oznacza doskonałą synchronizację dźwięku i obrazu.
Z kolei wodoszczelność IPX4 i niska waga urządzenia (każda słuchawka waży zaledwie 4,1 g), zapewniając komfortowe podczas uprawiania sportu. realme Buds Q2 z funkcją wyciszenia hałasu podczas rozmów i baterią, pozwalającą na 20 godzin nieprzerwanej rozrywki, można kupić od dziś w czarnej wersji kolorystycznej za 129 złotych.
realme_Buds_Q2_002.jpg
Oba modele najnowszych słuchawek od realme znajdziemy w: RTV EURO AGD, Media Expert, Neonet, Allegro, x-kom, Sferis.pl oraz Morele.net, a także w sklepach partnerskich realmeshop.pl i sklep-realme.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: