mPay GO! – planer podróży bez reklam, ale z nawigacją głosową

mPay GO! – wielofunkcyjna aplikacja z planerem podróży. Intuicyjna obsługa i dodatkowe udogodnienia

mPay GO!

Intuicyjna obsługa, brak reklam i bezpośrednie przekierowanie do nawigacji głosowej,
to niekwestionowane wyróżniki mobilnego planera podróży od mPay. Nowa funkcjonalność
w popularnej aplikacji mobilnej pozwoli szybko wyznaczyć trasę środkami komunikacji miejskiej, aby wygodnie dotrzeć do wybranego celu w 38 miastach.

Planer podróży bez reklam, ale z nawigacją głosową

Brak reklam, to jeden z ważnych wyróżników planera podróży od mPay, ale zdecydowanie nie jedyny. Kolejnym jest możliwość korzystania z udogodnienia w postaci głosowej nawigacji. W praktyce otrzymamy nie tylko wizualizację całej trasy do pokonania, ale także precyzyjne wskazówki dotyczące przejazdu i dojścia w wyznaczone miejsce. Unikalny algorytm wspomoże użytkowników planera w wyborze najbardziej optymalnej trasy, z uwzględnieniem wszystkich możliwych środków transportu publicznego w 38 miastach. W tym samym miejscu sprawnie zakupimy również bilet na wybraną trasę.

Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Intuicyjna obsługa i dodatkowe udogodnienia

Planer odpowiada na kluczowe potrzeby użytkowników w zakresie intuicyjności obsługi, jak również zakresu funkcjonalności.

  • Automatyczna lokalizacja – użytkownik ma możliwość wskazania swojego położenia na mapie
    i zaznaczenia go jako punktu startowego, wpisania miejsca początku trasy ręcznie lub skorzystania z automatycznej lokalizacji. 
  • Dostęp do aktualnego rozkładu jazdy zgodnie z danymi z GPS pojazdów komunikacji miejskiej – informacje nt. odjazdów są aktualizowane w aplikacji mPay w trybie ciągłym.
  • Rekomendacja najbardziej optymalnej trasy, zgodnie z naszymi preferencjami – w mPay zawsze mamy wybór odnośnie tego, jak chcemy się przemieszczać (np. jak najszybciej, bez przesiadek, tylko autobusem, etc.).
  • Przypomnienie o konieczności rozpoczęcia podróży – mPay zadba o to, abyśmy nigdzie się nie spóźnili i przypomni o tym, że czas w drogę.
  • Łatwość obsługi – użytkownik szybko i wygodnie wyznaczy trasę do wybranego celu, a także zakupi bilet.
  • Różne możliwości regulacji należności za przejazd – w mPay możemy skorzystać z trzech opcji płatności (przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatniczą w portfelu mPay lub karta
    w portfelu MasterPass).

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Wszystko w jednej aplikacji

mPay konsekwentnie rozwija swoją flagową aplikację do obsługi codziennych płatności, kumulując
w jednym miejscu wiele produktów i usług. Zamiast kilku aplikacji z różnymi funkcjonalnościami możemy zainstalować jedną, która odpowie na wiele zróżnicowanych potrzeb. Portfolio produktowo-usługowe mPay obejmuje zarówno transport, rozrywkę, jak i szeroko pojęte – w tym niedostępne
w innych aplikacjach – usługi finansowe

 Więcej korzyści dla posiadaczy apki mPay

mPay dostarcza swoim użytkownikom w ramach jednej aplikacji mobilnej wiele udogodnień. W kwestiach transportowych warto wspomnieć o jedynej na rynku multiwyszukiwarce połączeń kolejowo-autokarowych, która wskazuje najbardziej optymalne czasowo i kosztowo połączenie, a także umożliwia zakup biletu, w tym także łącznego. W ramach zarządzania finansami osobistymi na początku br. w aplikacji pojawiła się opcja pozyskania „od ręki” pożyczki. mPay, jako pierwszy na rynku niebankowy podmiot, wprowadził także możliwość potwierdzanie tożsamości przy zakładaniu konta poprzez selfie.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Za pośrednictwem aplikacji klienci mogą również doładować telefon lub grę, opłacić usługi VOD, nadać paczkę kurierem, czy wykonać szybkie przelewy na dowolne konto – tak, jak w przypadku rachunku bankowego. Opcji zarezerwowanych dla członków społeczności mPay jest jednak znacznie więcej.

źródło: mPay

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: