Poly Voyager Focus 2 – inteligentny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Poly Voyager Focus 2 – zapewnia akustyczną doskonałość i najwyższą wydajność podczas rozmów, dzięki technologii Acoustic Fence i cyfrowo zaawansowanej, hybrydowej Aktywnej Redukcji Szumów

Poly Voyager Focus 2
Poly Voyager Focus 2

Firma Poly zaktualizowała swoją ofertę o urządzenie z najlepiej sprzedającej się linii stereofonicznych zestawów słuchawkowych Bluetooth – Voyager Focus 2. Ten inteligentny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z niesamowitym dźwiękiem jest łatwy w użyciu i dodatkowo łączy technologię Acoustic Fence nowej generacji z cyfrowo zaawansowaną hybrydową Aktywną Redukcją Szumów (ANC).

W erze pracy z dowolnego miejsca, gdzie szum otoczenia dociera ze wszystkich stron, znaleźliśmy możliwość do zbudowania czegoś, co możliwie najbardziej przypomina wirtualną ścianę dźwiękową, tworząc dosłowną „strefę skupienia” za pomocą nowego zestawu słuchawkowego Voyager Focus 2” – powiedział John Lamarque, wiceprezes i dyrektor generalny działu współpracy głosowej i profesjonalnych zestawów słuchawkowych w Poly.

Test Poly Studio – zestaw wideokonferencyjny

Voyager Focus 2 został wyposażony w trzy poziomy regulacji hybrydowego ANC, dzięki czemu nic nie zakłóca pracy pracowników i mogą się oni skupić tylko na dźwiękach z połączenia, podczas gdy inni słyszą tylko ich głos, dzięki wysokowydajnym mikrofonom i technologii Acoustic Fence. Ten zestaw słuchawkowy zapewnia również komfort podczas użytkowania, który sprzyja zachowaniu koncentracji podczas wykonywanych obowiązków służbowych” – dodaje ekspert.

Poly Voyager Focus 2
Poly Voyager Focus 2

Szalenie dobry dźwięk

Używając Voyager Focus 2, dzwoniący wyraźnie usłyszą rozmówcę – a nie jego otoczenie. Profesjonalne mikrofony Poly, z redukcją hałasu są wyposażone w trzy opcje ustawień Advanced Digital Hybrid ANC: wysokie, średnie i wyłączone co znacznie ułatwia pełną koncentrację podczas rozmowy. Zaawansowana technologia Acoustic Fence w dyskretnym wysięgniku, zapewnia do 200% lepszą redukcję szumu niż jej poprzednik, gwarantując krystalicznie czyste rozmowy.

Test Plantronics Savi W8210 – zwiększy komfort naszej pracy

Profesjonalna wydajność

Voyager Focus 2 jest inteligentnym urządzeniem, które posiada funkcję Dynamic Mute Alert informującą, gdy użytkownik mówi w trybie wyciszenia, a wskaźnik na słuchawce online miga, kiedy prowadzi rozmowę – po to, aby wizualnie poinformować innych, że jest zajęty. Dodatkowe, inteligentne czujniki ułatwiają odbieranie lub odrzucanie połączenia oraz wstrzymanie odtwarzania muzyki, a wysięgnik mikrofonu automatycznie przełącza dźwięk, bez względu na to, po której stronie jest noszony zestaw słuchawkowy. Zestaw słuchawkowy intuicyjnie wycisza się, gdy wysięgnik znajduje się w odpowiedniej pozycji, aby zapewnić, że zawsze masz kontrolę nad połączeniem.

Dłuższy czas rozmów

Poly udoskonaliło swój najbardziej popularny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, nie tylko wydłużając żywotność baterii w najnowszym modelu, ale także zapewniając możliwość korzystania z niego jako urządzenia przewodowego, z dźwiękiem przez kabel USB. Sama bateria gwarantuje dłuższy czas rozmów aż do 19 godzin.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Gwarancja elastyczności w pracy

Voyager Focus 2 jest dostępny w dwóch różnych opcjach, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie łączności. Zestaw słuchawkowy Voyager Focus 2 UC łączy się z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz komputerami za pośrednictwem nowego adaptera Poly USB BT700, który zapewnia bardziej stabilne połączenie audio i większy zasięg, umożliwiając pozostanie w kontakcie nawet, gdy musisz odejść od urządzenia. Posiada również wygodną opcję nabiurkowej podstawki ładującej. Baza w wersji Office ładuje zestaw słuchawkowy, gdy nie jest on używany, dzięki czemu zawsze będzie gotowy, aby odebrać połączenie.

Certyfikat Microsoft Teams Open Office

Zestaw słuchawkowy Voyager Focus 2 zyskał specyfikację klasy premium Microsoft Teams Open Office, dzięki mikrofonowi z redukcją szumów, który został wzbogacony o technologię Poly Acoustic Fence, dzięki czemu rozmowy są zawsze prywatne. Zestaw posiada certyfikat Microsoft Teams i został wyposażony w dedykowany przycisk Teams, który gwarantuje natychmiastowy dostęp do aplikacji. Jest również kompatybilny z Zoomem, aby zaraz po wyjęciu z pudełka, bezproblemowo dostosować się do wszystkich potrzeb użytkowników w zakresie współpracy i komunikacji.

Pracownicy, szukając większej elastyczności w sposobie pracy, poszukują rozwiązań, które umożliwią im skupienie się podczas wykonywania służbowych obowiązków z dowolnego miejsca – Voyager Focus 2 spełnia te wymagania” – powiedział Mohamed Alaa Sasyed, dyrektor ICT Industry i współpracownik Frost & Sullivan. „Technologie Acoustic Fence oraz Advanced Digital Hybrid ANC zastosowane przez Poly to funkcje premium, które poprawiają nie tylko doświadczenia samego użytkownika, ale także jego odległych rozmówców, zapewniając wszechstronne, profesjonalne wrażenia dźwiękowe”.

Test Realme Buds Air 2 – do codziennego użytku będą idealne

Wsparcie Poly+ i Poly Lens

Dla większej wygody, Voyager Focus 2 obsługuje Poly Lens, usługę pomocy technicznej w zakresie urządzeń osobistych, ułatwiając zespołom IT rozwiązywanie problemów i zarządzanie nimi podczas pracy zdalnej. Voyager Focus 2 jest objęty 2-letnią ograniczoną gwarancją i dostępem do standardowej pomocy technicznej Poly. Dla dodatkowego komfortu dostępna jest usługa Poly+, czyli płatna usługa subskrypcji, która oferuje całodobowe wsparcie technologiczne dla urządzeń osobistych na całym świecie i trzeci rok gwarancji.

Voyager Focus 2 jest już dostępny na Poly.com i u autoryzowanych sprzedawców na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności, odwiedź stronę: Voyager Focus 2 oraz and Voyager Focus UC.

źródło: Poly

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: