HP EliteOne 800 – komputer All-in-One dla pracy w hybrydowej

HP EliteOne 800 – to urządzenia All-in-One , stworzone specjalnie z myślą o osobach współpracujących zdalnie

HP EliteOne 800
HP EliteOne 800

Firma HP zaprezentowała niedawno komputer typu All-in-One (AiO) – EliteOne 800 G8, stworzony z myślą o potrzebach współpracy w hybrydowych środowiskach pracy. HP zapowiedziało również nowe, biznesowe komputery stacjonarne.

Test Huawei MateBook D15 – uniwersalny laptop dla rodziny i biura

Ludzie preferują relacje bezpośrednie – nawiązywane czy to poprzez kontakt wzrokowy, język ciała, czy możliwość rozmowy bez zakłóceń. Przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości 32% pracowników biurowych będzie pracować z domu, a 26% będzie dzielić swój czas pracy między domem a biurem.[i] Zatem technologia, która pomoże zmniejszyć fizyczny dystans między członkami zespołu i współpracownikami, ma kluczowe znaczenie.

Pandemia pozwoliła nam spojrzeć z nowej perspektywy nie tylko na znaczenie komputerów PC, ale także na sposób, w jaki współpracujemy, pozostajemy w kontakcie i podnosimy jakość pracy w domu oraz w biurze – wyjaśnia Andy Rhodes, Global Head of Commercial Systems and Display Solutions w HP. Nasza oferta komputerów stacjonarnych klasy premium umożliwia współpracę budującą autentyczne i znaczące relacje oraz optymalną wydajność w nowych modelach pracy.

HP EliteOne 800
HP EliteOne 800

HP EliteOne 800 G8 All-in-One to urządzenie do prowadzenia wirtualnych konferencji zarówno w domu, jak i w biurze. Dostępny z ekranem o przekątnej 23,8 cala lub 27 cali i zintegrowaną, wysuwaną kamerą, komputer umożliwia użytkownikom zaprezentowanie się w autentyczny sposób oraz łatwiejsze nawiązanie kontaktu ze współpracownikami, gdy nie można spotkać się osobiście. Napędzane przez procesor Intel® Core™ 11 generacji, urządzenie może obsługiwać projekty wymagające dużej ilości zasobów oraz wirtualne spotkania, dzięki czemu można wykonywać wiele zadań jednocześnie współtworząc w sposób szybki i niezawodny. Ponadto, pakiet zabezpieczeń HP zapewnia bezpieczeństwo danych użytkownika. Zaprojektowany z myślą o ułatwieniu współpracy, EliteOne 800 AiO umożliwia użytkownikom:

 • Widzieć wyraźnie i wyglądać jak najlepiej: Nawiązywanie osobistych relacji w wirtualnym świecie zaczyna się od kontaktu wzrokowego. Opcjonalna, podwójna kamera 5MP sprawia, że użytkownicy są dobrze widoczni. Inteligentne śledzenie twarzy podąża za ruchem użytkownika i aktywnie go kadruje, dzięki czemu nie jest on przykuty do biurka i może swobodnie poruszać się w czasie wirtualnych rozmów. Kamera nie tylko podąża za człowiekiem. Dzięki szerszemu polu widzenia
  z kamerą internetową typu popup, użytkownicy mogą wyglądać jak najlepiej, pod korzystnym kątem, dając sobie jednocześnie więcej możliwości do swobodnego poruszania się podczas rozmów. Jeśli chodzi o oświetlenie, automatyczne wykrywanie otoczenia samoczynnie dostosowuje się do optymalnego obrazu wideo, zapewniając użytkownikom perfekcyjny wygląd o każdej porze dnia.
 • Słyszeć wyraźnie i brzmieć jak najlepiej: Funkcje audio klasy premium pozwalają na zminimalizowanie potencjalnego hałasu z otoczenia. Oparta na sztucznej inteligencji redukcja szumów filtruje nie tylko szumy wychodzące, ale także przychodzące. Jest to pierwszy komputer HP z tak zaawansowaną funkcją redukcji szumów, która potrafi przefiltrować ponad 350 milionów rodzajów głosów i szumów. Funkcja HP Dynamic Voice Leveling automatycznie dostosowuje głośność głosu, aby zachować stały poziom głośności zarówno w pobliżu, jak i z dala od mikrofonu. HP Sound Calibration dostraja dźwięk w celu uzyskania wciągających doznań dźwiękowych, z kolei HP Dynamic Audio wykorzystuje technologię opartą na sztucznej inteligencji do dostrajania dźwięku do mowy, muzyki i filmów, jednocześnie tłumiąc zewnętrzny hałas.
 • Pracować i być jak najefektywniejszym: Użytkownicy mogą zoptymalizować pracę we wspólnych przestrzeniach. Technologia HP Run Quiet Design precyzyjnie dostraja wentylatory, aby zapewnić cichą i wydajną pracę systemów, minimalizując ryzyko rozpraszania uwagi użytkowników oraz osób znajdujących się w ich otoczeniu. Funkcja HP Modern Standby zapewnia gotowość do pracy, pobierając wiadomości e-mail, odbierając zdarzenia sieciowe i dokonując innych ważnych aktualizacji, gdy komputer jest uśpiony i podłączony do sieci. Ponadto funkcja HP Presence Aware pomaga zapewnić bezpieczeństwo danych blokując komputer, gdy użytkownicy oddalają się od niego, a także budząc go, gdy wracają by kontynuować pracę.
 • Czuć wsparcie zespołu IT: Zespoły IT mają do dyspozycji rozwiązania upraszczające wdrażanie, zabezpieczanie i zarządzanie flotą komputerów. HP Manageability Integration Kit skraca czas potrzebny na konfigurację komputerów i pozwala działowi IT lepiej zarządzać urządzeniami po ich zainstalowaniu. HP Patch Assistant umożliwia automatyzację aktualizacji oprogramowania na podstawie harmonogramu ustalonego przez dział IT, bez konieczności angażowania użytkownika końcowego.

Komputer HP EliteOne 800 G8 All-in-One jest częścią najbardziej ekologicznej oferty komputerów PC na świecie.  Urządzenie zostało wykonane w sposób przyjazny dla środowiska, z wykorzystaniem tworzyw sztucznych wyłowionych z oceanów i jest dostarczany w opakowaniu z masy papierowej, nadającym się
w 100% do recyklingu. Posiada certyfikat ENERGY STAR® i jest zarejestrowany w systemie EPEAT® w 19 krajach.

Test Microsoft Surface Laptop GO – lubiane rozwiązania w przystępnej cenie

Komputery z serii HP EliteDesk 800 G8 spełniają wymagania wielozadaniowego dnia pracy i są dostępne
w kilku rozmiarach. Każdy komputer stacjonarny można konfigurować oraz rozbudowywać, co pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia zespołom IT standaryzację komputerów, które można skonfigurować dla wielu różnych typów użytkowników, pomagając im usprawnić zarządzanie punktami końcowymi. 

 • Komputer stacjonarny biznesowy HP EliteDesk 800 G8 Desktop Mini zapewnia dużą wydajność
  i możliwość dostosowania do małych przestrzeni – idealny dla osób pracujących w domu i biurze oraz wystarczająco wydajny dla twórców działających w niepełnym wymiarze godzin. Jest to najmniejszy i najpotężniejszy na świecie komputer biznesowy typu Ultra Small Form Factor (USFF).
 • Komputer HP EliteDesk 800 G8 Small Form Factor zapewnia najwyższą elastyczność oraz możliwość rozbudowy dla działów IT, a także jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w domu i w biurze, jak również dla pracowników pierwszej linii.
 • Komputer HP EliteDesk 800 G8 Tower jest zoptymalizowany pod kątem dużej produktywności
  i wysokich wymagań graficznych, a także najwyższych możliwości rozbudowy, dzięki czemu jest idealny dla zaawansowanych użytkowników, jak i tych, którzy potrzebują wydajnego komputera stacjonarnego. Jest to najwydajniejszy i oferujący największe możliwości rozbudowy, komputer klasy biznesowej typu tower na świecie.

Dostępność:

 • HP EliteOne 800 G8 All-in-One PC będzie dostępny w Polsce już w maju.
 • HP EliteDesk 800 G8 Desktop Mini Business PC będzie dostępny w Polsce już w maju.
 • HP EliteDesk 800 G8 Small Form Factor Business PC będzie dostępny w Polsce już w maju.
 • HP EliteDesk 800 G8 Tower Business PC będzie dostępny w Polsce już w maju.

źródło: HP

***

[i] Badanie WFH IT Support Research. Badania ilościowe, Brittany Nelson, grudzień 2020.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: