Premium Mobile – taryfy głosowe i internet mobilny 5G

Premium Mobile – nowa oferta abonamentowa – taryfy głosowe i internet mobilny 5G dla nowych i obecnych klientów

5G w Premium Mobile

Premium Mobile – operator komórkowy MVNO w Polsce poszerzył swoją ofertę abonamentową o nowe taryfy głosowe oraz internetowe, a wszystko to również w technologii 5G i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Test Motorola Moto G 5G – moc technologii 5G dla wszystkich

Klienci Premium Mobile mają od teraz do dyspozycji dwie nowe taryfy głosowe Freedom4 i Freedom5 w ramach których otrzymują połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, SMSy, MMSy w Polsce bez limitu oraz duże paczki danych, aż 50 GB w taryfie Freedom4 oraz 100 GB w taryfie Freedom5.

Freedom 5G
Operator Premium Mobile wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadził do oferty również dodatkowe paczki internetu które zwiększają posiadaną liczbę GB w ramach abonamentu i są ważne do końca cyklu rozliczeniowego.
Dotychczasowy pakiet 3 GB został zwiększony do 5 GB w tej samej cenie 6 zł, a ponadto pojawiły się nowe paczki 10 GB za 10 zł oraz 20 GB za jedyne 18 zł.

Operator kontynuuje rozwój oferty zarówno głosowej jak internetowej. Oferta internetu mobilnego powiększyła się o pakiet FreedomNET 75 czyli 75 GB za 44,90 zł, FreedomNet 100+200 to aż 100 GB w dzień i do 200 GB w nocy również w technologii 5G w cenie 49,90 zł oraz całkowitą nowość Pakiet FreedomNET 200+200 czyli aż 200 GB w dzień i nawet 200 GB w nocy. Taka paczka internetu mobilnego, według operatora, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów sieci.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Wszystkie nowe taryfy objęte zostały bezpłatnym dostępem do technologii 5G. Warunki korzystania z technologii zostały opisane na premiummobile.pl/5G.

Analogicznie do taryf głosowych w każdym abonamencie internetu mobilnego klienci mają do dyspozycji aż trzy pakiety dodatkowe które zwiększają paczkę danych w abonamencie.

Oferta dostępna w kraju. Więcej na premiummobile.pl oraz facebook.com/premiummobilepl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: