Punkty szczepień przeciwko COVID-19 na Mapach Google

Punkty szczepień przeciwko COVID-19 na Mapach Google

Polska jest jednym z pierwszych krajów w Europie, w którym można sprawdzić w wyszukiwarce i na Mapach lokalizacje punktów szczepień przeciwko COVID-19.

Punkty szczepień

Od początku pandemii Google stara się, aby produkty pomagały Wam w znalezieniu wiarygodnych informacji o koronawirusie, abyście mogli lepiej zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie swoich rodzin i bliskich.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Aby pomóc Wam dostosować się do tej nowej normalności, Google uruchomiło alert SOS w wyszukiwarce, a także dodano do Map Google prawie 250 nowych funkcji i ulepszeń, w tym warstwę danych COVID.

Teraz, gdy zwiększane są wysiłki w zakresie szczepień, szukamy nowych pomysłów na wspieranie Was w nawigowaniu tego procesu. Polska jest jednym z pierwszych krajów w Europie, w którym możecie sprawdzić w wyszukiwarce i na Mapach lokalizacje punktów szczepień przeciwko COVID-19. Wcześniej funkcja ta została uruchomiona między innymi w USA, Kanadzie, Indiach i FrancjiGoogle

Dostępność punktów szczepień na Mapach wprowadzono we współpracy z Narodowym Programem Szczepień. Dane o tych lokalizacjach będą regularnie aktualizowane.

źródło: Google

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: