Ładowanie na odległość Over-the-Air w smartfonach Motoroli

Motorola i GuRu Wireles ogłosiły współpracę, by udostępnić ładowanie Over-the-Air w smartfonach Motoroli.

Over-the-Air

W tym tygodniu Motorola i GuRu Wireless, Inc. – globalny lider w zakresie konfigurowalnych rozwiązań zasilania bezprzewodowego – ogłosiły współpracę, by udostępnić ładowanie Over-the-Air w smartfonach Motoroli.

Dziś polegamy na naszych smartfonach, które pomagają nam robić więcej, lepiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy przenośnych urządzeń zapewniających elastyczność i maksymalną dostępność niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. To właśnie z tego względu technologia bezprzewodowa jak nigdy dotąd jest tak ważna.

Test Motorola Moto G50 – smartfon 5G w niskiej cenie w użytkowaniu

Przełomowe osiągnięcia Motoroli w zakresie innowacji dają firmie bezprecedensową możliwość opracowania pierwszych smartfonów, które będą zasilane bezprzewodowo, wykorzystując technologię GuRu.

W firmie Motorola nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem na rynek innowacji, które mogą poprawić jakość życia konsumentów. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnimy poczucie wolności i elastyczność, jaką mogą cieszyć się użytkownicy dzięki rewolucyjnej technologii ładowania bezprzewodowego Over-the-Air” – powiedział Dan Dery, wiceprezes ds. Produktu w Motoroli. „We współpracy z GuRu widzimy nową, ekscytującą generację urządzeń zasilanych bezprzewodowo”.

GuRu RF Lensing zasila urządzenia na odległość, zapewniając energię elektronice użytkowej. Autorska technologia rewolucjonizuje doświadczenie użytkowników i sprawia, że poziom naładowania baterii przestaje być zmartwieniem. Opatentowane przez GuRu miniaturowe moduły umożliwią urządzeniom ładowanie na dużą odległość dzięki precyzyjnemu transferowi energii. Motorola i GuRu będą współpracować, by spełnić wymagania Motoroli dotyczące jakości, wydajności energetycznej i bezpieczeństwa.

Innowacja zawsze była częścią DNA Motoroli. Firma od dawna wzbogaca nasze życie dzięki ekosystemowi inteligentnych urządzeń i rozwiązań” – powiedział Florian Bohn, CEO i współzałożyciel GuRu. „Cieszymy się, że możemy połączyć siły z liderem w branży, którego celem jest polepszenie doświadczeń konsumentów”.

Test Motorola Moto G100 – z Ready For zmienia sposób korzystania z telefonu

Ponieważ konsumenci nadal wymagają produktów, które nie tylko nadążają za ich intensywnym stylem życia, ale także zaspokajają konkretne potrzeby, technologie zwiększające mobilność bez poświęcenia funkcjonalności są niezwykle cenne. Współpracując z GuRu w celu zapewnienia zasilania bezprzewodowego Over-the-Air, Motorola robi kolejny krok w kierunku dostarczania inteligentniejszych technologii wszystkim – Smarter Technology for All.

Kolejne informacje w nadchodzących miesiącach

źródło: Motorola

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: