Iga Świątek – ambasadorka marki Xiaomi na Mi Community

Iga Świątek, najlepsza obecnie polska tenisistka, dziewiąta rakieta świata wg WTA, dołączyła do fanów Xiaomi w serwisie Mi Community.

Iga Świątek Mi Community

Można tam podpatrzeć, jak przygotowuje się do występów, a przy odrobinie szczęścia wygrać konkurs i zagrać z Igą na korcie

Mi Community to ulubione miejsce spotkań fanów technologii i marki Xiaomi. Nie jest to jednak wyłącznie serwis technologiczny, toczy się tam wiele dyskusji na tematy, które interesują ciekawych świata ludzi. Na przykład sport, zdrowie czy po prostu styl życia.

Test Xiaomi Redmi Note 9T 5G – 5G dla obu kart SIM

Ambasadorka marki Xiaomi, światowej klasy tenisistka Iga Świątek stała się członkiem tej szybko rozwijającej się społeczności.

Warto wspomnieć, że wpisy są przygotowywane osobiście przez Igę Świątek i opowiadają o jej przygotowaniach do spotkań i stylu życia. Fani tenisa znajdą tam wiele ciekawostek i porad dotyczących gry i przygotowań. Oprócz tekstów, Iga publikuje zdjęcia i filmy z treningów, jest to naprawdę ciekawa treść.

Iga Świątek Mi Community

Pierwszy wpis Igi Świątek na Mi Community: https://c.mi.com/thread-3695381-1-0.html

– Udział Igi w komunikacji Xiaomi jest naturalnym efektem tego, że po prostu łączą nas wspólne wartości. Marka jest młoda, dynamiczna i spektakularnie wygrywa, podobnie jak nasza zwyciężczyni Roland Garros. Dobrze czujemy się razem i wierzę, że współpraca będzie ciekawa i korzystna dla wszystkich – dla fanów marki skupionych w Mi Community, kibiców polskiego tenisa i wszystkich entuzjastów nowoczesnych technologii – powiedziała Jolanta Stryjczak, PR Manager Xiaomi Polska, CEE, Nordic & Baltic Region.

Konkurs: Zagraj z Igą!

Fani Xiaomi będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym pierwszą nagrodą jest mecz tenisowy z Igą.

Test Xiaomi Mi 11 – studio filmowe mobilnego fotomaniaka

Terminy i zasady zostaną wkrótce ogłoszone, wiadomo jednak, że mecz odbędzie się po sezonie, na przełomie listopada i grudnia. Zwycięzca lub zwyciężczyni będzie miał co najmniej półtora miesiąca na przygotowanie się do gry z Igą. Konkurs zostanie szczegółowo opisany na fanpage’u Xiaomi Polska.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: