BaByliss od mPTech dostępne w Biedronce

Produkty od firmy mPTech do modelowania włosów, marki BaByliss dostępne w Biedronce

W sieci sklepów Biedronka dostępne są 3 produkty do modelowania włosów i stylizacji fryzur popularnej marki BaByliss®. Każde z urządzeń z powodzeniem sprawdzi się zarówno w użytku profesjonalnym, w małym zakładzie fryzjerskim, jak i w celach prywatnych w domu. Obecnie gamę produktów marki rodem z Francji tworzą: falownica Deep Waves (149 zł), prostownica Sleek Finish (119 zł) oraz suszarka do włosów Rose Blush (149 zł). Urządzenia mogą stanowić prezent z okazji Dnia Mamy i idealną pomoc, aby odświeżyć swój look na lato.

Umodelowane i ułożone włosy zgodnie z aktualnymi trendami – to może być nasz znak rozpoznawczy i wizytówka. Oczywiście, tylko jeśli odpowiednio o nie zadbamy. W tym celu warto postawić na komfort, szybkość i wyjątkowe dodatki. Pomogą nam w tym odpowiednie akcesoria do pielęgnacji włosów marki BaByliss®, dostępne w Biedronce. W efekcie, aby stworzyć wyjątkową fryzurę na dłużej wystarczy już tylko sięgnąć do swojej szafki.

Falownica do włosów Deep Waves

Fale na włosach jeszcze nigdy nie były tak proste do zrobienia. Falownica BaByliss® W2447E jest odpowiedzią na chęć uzyskania efektu naturalnie falowanych włosów.

W urządzeniu zastosowano płytki turmalinowo-ceramiczne, tak aby jak najlepiej chronić poddawane temperaturze włosy. Zaawansowany system grzania w technologii Advanced Ceramics pozwala na trzy ustawienia temperatury, od 160°C do 200°C.

myPhone Up Smart LTE – nowa komórka LTE z funkcjami smartfona

Falownica posiada również przycisk on/off ze wskaźnikiem włączenia, dzięki któremu dowiemy się czy urządzenie jest już gotowe do pracy. Co ważne, pożądany rezultat uzyskamy natychmiast po zaciśnięciu włosów.

Model posiada wyłącznik automatyczny.

Łatwości użytkowania dodaje przewód obrotowy o długości 2,5 metra. Dodatkowo falownica wyposażona jest w matę termiczną, która służy jako miejsce do przechowywania urządzenia. Urządzenie dostępne jest w cenie 149 zł/szt.

Prostownica do włosów Sleek Finish

Jeśli marzysz o prostych włosach, to są one w zasięgu ręki, dzięki smukłej prostownicy BaByliss® Sleek Finish ST255E.

Tak jak falownica, urządzenie jest wyposażone w płytki turmalinowo-ceramiczne, które oprócz szczególnej wytrzymałości mają za zadanie chronić układane włosy dla otrzymania wyjątkowo gładkiego i trwałego efektu. Prostownica BaByliss® posiada trzystopniowe ustawienie temperatury od 180°C do 230°C oraz funkcję automatycznego wyłączania.

Urządzenie sprawdzi się do każdej długości włosów, począwszy od długich, przez średnie, aż do krótkich.

Produkt wyposażony jest również w matę izolacyjną oraz posiada 2 metrowy przewód obrotowy dla jeszcze lepszego użytkowania. Urządzenie dostępne jest w cenie 119 zł/szt.

Suszarka do włosów Rose Blush 2200

Suszarka do włosów Rose Blush BaByliss® 5337PRE to prawdziwy must have każdej kobiety.

Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 2200W umożliwia sprawne wysuszenie włosów, a zastosowanie technologii jonowej zapobiega nadmiernemu puszeniu się włosów.

Tytanowo-ceramiczna powłoka na przedniej siatce suszarki równomiernie rozdziela ciepło, co przyspiesza suszenie i chroni włosy przed zniszczeniem.

Urządzenie posiada trzystopniową regulację temperatury, dwie prędkości nawiewu oraz przycisk chłodnego nawiewu. Suszarka wyposażona jest w cienki koncentrator powietrza oraz zdejmowany tylny filtr. Przewód zasilający urządzenia to aż 2,2 metra. Urządzenie dostępne jest w cenie 149 zł/szt.

Test myPhone Now eSIM – elegancki, ciekawy i tani model z eSIM

Produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i znakomitym wykończeniem. Są praktyczne, a dzięki długim przewodom zasilającym stają się jeszcze bardziej funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Urządzenia BaByliss dostępne są w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie od 119 zł do 149 zł/szt. Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane są od poniedziałku 17 maja 29 maja lub do wyczerpania zapasów. W rozsądnej cenie otrzymujemy atrakcyjny produkt, który jest pomocnym elementem codziennego dbania o odpowiednią fryzurę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: