Haier HAFRSJ64MC – inteligentna płyta indukcyjna

Haier HAFRSJ64MC – inteligentna płyta indukcyjna i osobisty asystent w kuchni. Twórz 5-gwiazdkowe dania w Twojej kuchni

Firma Haier wprowadziła na rynek stylową i elegancką płytę indukcyjną, która pełnymi garściami czerpie z dobrodziejstw sztucznej inteligencji, by zapewnić nam najwyższe standardy użytkowania i najlepsze efekty kulinarne. Niezwykle zaawansowany i intuicyjny Multislider sprawia, że proces gotowania jest bardzo prosty. Rewolucyjny tryb VaryCook pozwoli nam się poczuć jak profesjonalni szefowie kuchni. A z autorskim rozwiązaniem Cook with Me, na który składa się między innymi aplikacja hOn, zyskujemy osobistego asystenta w naszych wyzwaniach kulinarnych. Co jeszcze przemawia za wyborem płyty Haier HAFRSJ64MC?

 Haier HAFRSJ64MC

Nowoczesny design, wygoda użytkowania i innowacyjne sterowanie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 

Płyta indukcyjna Haier wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Proste krawędzie sprawiają, że płyta idealnie komponuje się z blatem, stanowiąc eleganckie dopełnienie nowoczesnej kuchni. Na szklanej, stylowej i łatwej do utrzymania czystości konstrukcji, możemy z powodzeniem używać naczyń o różnej wielkości – strefy grzania inteligentnie dopasują się do ich rozmiaru. Garnki i patelnie o niestandardowych rozmiarach? To żaden problem! Płyta Haier HAFRSJ64MC bez trudu poradzi sobie z przygotowaniem posiłku w nawet największych naczyniach. Dzięki funkcji bridge urządzenie pozwala łączyć dwa pola grzewcze w jedno. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko przyrządzić posiłek w brytfannach czy patelniach grillowych.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Rewolucyjnym rozwiązaniem, w które firma Haier wyposażyła swoją płytę indukcyjną, jest tryb VaryCook. Umożliwia on zmianę temperatury grzania intuicyjnie, bez udziału suwaków sterujących mocą. Dzięki niemu możemy zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę, przesuwając garnek w górę lub w dół, co szczególnie sprawdzi się w trakcie przygotowywania deserów i sosów. To rozwiązanie, z którego od wielu lat z powodzeniem korzystają profesjonalni szefowie kuchni, a dzięki płycie Haier HAFRSJ64MC wkracza ono także do naszej kuchni.

Zastosowany w płycie Haier Multislider, który oddzielnie steruje każdym polem grzewczym, działa w skali od 1 do 9, umożliwiając jednym przesunięciem palca precyzyjne dopasowanie intensywności grzania do dania, które w danej chwili chcemy przygotować. Jeśli planujemy podgrzać coś bardzo szybko, najlepiej sprawdzi się funkcja booster. A tryb pauzy pozwoli nam wstrzymać na pewien czas proces gotowania na wybranym polu, a następnie wrócić do wcześniej zapisanych ustawień.

Osobisty asystent w Twojej kuchni

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Firma Haier wzbogaciła płytę HAFRSJ64MC o autorskie rozwiązanie Cook with Me, na które składa się między innymi dedykowana dla urządzeń Haier aplikacja na smartfona – hOn. To innowacyjny asystent, który nie tylko daje szybki dostęp do setek przepisów – w aplikacji mamy dostęp do książki kucharskiej, która krok po kroku pomaga nam przygotować wybrane danie – ale też wspiera poszczególne tryby gotowania. Z takim pomocnikiem o wiele łatwiej jest przygotować 5-gwiazdkowe dania w Twojej kuchni. Szczególnie, że Cook with Me wspiera także inne urządzenia producenta, w tym piekarniki, okapy i płyty gazowe.

Dzięki aplikacji hOn użytkownik zyskuje także szybki dostęp do profesjonalnych porad, które dotyczą między innymi czyszczenia płyty indukcyjnej, a także wgląd do instrukcji obsługi oraz bezpośredni kontakt z centrum obsługi klienta.

Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Maksymalna moc i oszczędność energii

 Używając płyty indukcyjnej oszczędzamy energię, wykorzystując jej tylko tyle ile jest potrzebne do ugotowania naszej potrawy. Maksymalna moc płyty Haier HAFRSJ64MC to 7,4 kW, zapewniająca najszybsze gotowanie, bez utraty mocy.

Co ważne, instalując płytę Haier możemy dopasować jej moc do naszej instalacji elektrycznej, korzystając z funkcji Power Management i wybierając 1 z 5 dostępnych poziomów mocy. A płyta w inteligentny sposób dostosuje swoje działanie do właściwego poziomu.

 

 

Płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MC dostępna jest w sieciach salonów RTV Euro AGD w cenie 1899 zł.

Więcej informacji o płycie Haier:

https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl/plyty-kuchenne/-/catalog/33802772/hafrsj64mc

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl