Zalman Z-Holder – uchwyt na słuchawki i nie tylko

Zalman Z-Holder to propozycja dla posiadaczy PC, jak również stalowych szafek czy biurek, którzy szukają funkcjonalnego uchwytu np. na headset. I oto jest – przenośny, aluminiowy Z-Holder. Wykończony tak, by nawet nie drasnąć metalowych tworzyw, ma “przyspawać się” tam, gdzie jest potrzebny. Bez wiercenia, bez problemu.

Zalman Z-Holder
Zalman Z-Holder

Zalman Z-Holder to uchwyt, który ma bez trudu utrzymać nawet ogromne headsety, przewody jak również inne akcesoria. Producent deklaruje, że jest on w stanie udźwignąć nawet 1,8 kilograma. Oczywiście, o ile jest poprawnie zamontowany. Z tym jednakże nie powinno być problemu. Wykonany z aluminium 6061 i stali holder ma wbudowany magnes, który pozwala “przyspawać” go do metalowej obudowy PC, industrialnego biurka czy szafki.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Jednocześnie projektanci wkomponowali w konstrukcję gumowe pady, które mają zapobiegać przypadkowym zarysowaniom stykających się powierzchni. Posiadacze drewnianych czy szklanych powierzchni również nie zostali pozostawieni na lodzie. Zalman Z-Holder jest dostarczany w komplecie z metalową płytką, którą można przykleić w dowolnym miejscu. Trwałe wiązanie ma tu zapewnić taśma 3M znajdująca się na jej rewersie.

Zalman Z-Holder
Zalman Z-Holder

Prezentowany uchwyt Zalman Z-Holder jest składany. Mobilni użytkownicy mogą więc mieć go zawsze przy sobie. Całość zajmuje wówczas 84 x 25 x 13,3 milimetra, a więc mniej niż niejedna kompaktowa myszka. Jednocześnie waga na poziomie 67,3 grama nie powinna dla nikogo stanowić wyzwania.

Zalman Z-Holder został wyceniony na ok. 60 zł

źródło: Zalman

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: