EURO2020 – vivo i Jerzy Dudek rozdają bilety

EURO2020 – vivo i Jerzy Dudek rozdają bilety

EURO2020

#PerfectShot to hasło, którym kieruje się vivo umożliwiając użytkownikom robienie doskonałych zdjęć dokumentujących niezapomniane chwile – a podczas EURO2020 będzie ich wiele. vivo oferuje fanom możliwość przeżycia ich wszystkich razem z bliską osobą na stadionie! Świętując europejską premierę modelu X60 Pro – oficjalnego smartfona EURO2020 – vivo rozdaje Złote Bilety, czyli bilety na mecze drużyny narodowej.

Test vivo X51 5G – kamera z gimbalem, czyli fotografia telefonem zdefiniowana na nowo

Aby wygrać Złoty Bilet vivo wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Co oznacza dla Ciebie piłka nożna?” Do konkursu zapraszają: legendarny polski bramkarz Jerzy Dudek i gwiazda tricków piłkarskich Aguśka. Razem zachęcamy do podzielenia się swoją opinią i zawalczenia o bilety. Oddając głos kibicom, vivo stworzy największą i najlepszą definicję piłki nożnej.

Konkurs trwać będzie od 19 maja do 1 czerwca w Polsce, Czechach, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, a nieco później wystartuje we Włoszech. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Co oznacza dla Ciebie piłka nożna?” i zaobserwować profil vivo na Instagramie.

Test vivo Wireless Sport Earphone – słuchawki z pałąkiem dla aktywnych

Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w konkursie mają szansę na wygranie Złotego Biletu vivo. Bilet zapewnia wstęp na mecz grupowy Polski z Hiszpanią w Sewilli, a także na wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji po wyjściu z grupy, dając kibicom szansę uczestniczenia w Mistrzostwach i uchwycenia najpiękniejszych momentów.

źródło: vivo

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: