Eurosport eRacing – wyścigi samochodowe na… projektorach od Epsona

Eurosport eRacing – wyścigi samochodowe na… projektorach od Epsona

Eurosport eRacing

Po raz pierwszy Eurosport eRacing odbył się na przełomie 2020 i 2021 roku. Trwająca obecnie druga edycja została objęta patronatem przez firmę Epson, światowego lidera w produkcji projektorów. W szerokim portfolio firmy znajduje się wiele modeli, które są cenione przez graczy na całym świecie. Dwa dedykowane do gier modele projektorów Epson – EH-TW5700 Android TV i EH-LS300 Android TV – będą służyć jako wyposażenie studia, w którym ściągać będą się finaliści imprezy.

Test Epson EH-TW5650 – magia dużego ekranu na kanapie w salonie

Dla mnie, jako pracownika Epson Polska – ale też gracza – to partnerstwo jest wyjątkowo cenne. Dzięki zastosowanej technologii 3LCD i niskiemu opóźnieniu (input lag) – który jest parametrem szczególnie istotnym dla graczy – projektory Epson gwarantują najlepsze efekty i zapewniają maksymalne emocje podczas rozgrywek” – powiedział Andrzej Bieniek, Account Manager VI w Epson. „Nasze zaangażowanie i objęcie patronatem cyklu rozgrywek Eurosport eRacing jest naturalną konsekwencją realizacji wizji firmy, poprzez wspieranie innowacyjnych projektów oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych”.

Test Epson EcoTank L3156 – drukowanie bez wkładów atramentowych

W Discovery i Eurosporcie chętnie podejmujemy odważne decyzje, staramy się obierać nieoczywiste kierunki i dlatego do ponad roku mocno angażujemy się w rozwój wirtualnych wydarzeń sportowych. Eurosport eRacing sponsored by Epson to trzecia edycja rywalizacji najlepszych simracerów w Polsce, którą organizujemy i widzimy, jak dynamicznie rozwija się ten projekt. Simracing jest wymagającym sportem i przy okazji świetną rozrywka, która po przeniesieniu do telewizji przyciąga uwagę młodych widzów, a także cieszy się dużym zainteresowaniem partnerów” – powiedział Łukasz Fijałkowski, Director of Operations w Eurosporcie.

Eurosport -wyścigi samochodowe

Podczas wyścigów do wyboru zawodników dostępne będą samochody: Audi R8 LMS, Mercedes AMG GT3, Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán GT3 Evo oraz BMW M4 GT3. Dla czterech najlepszych finalistów klasyfikacji generalnej sezonu przewidziane są nagrody finansowe w wysokości odpowiednio: 4, 3, 2, i 1 tys. złotych.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: