Plus – Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina

Plus – Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina

Gdzie jest bliski - Bezpieczna Rodzina

Smartfony i tablety są dziś stałym elementem życia nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Wykorzystywane świadomie i z umiarem nie tylko ułatwiają kontakt z bliskimi i są źródłem rozrywki, ale przede wszystkim stały się niezbędnym narzędziem edukacji bez którego trudno dziś wyobrazić siebie naukę. Używane nadmiernie mogą mieć negatywny wpływ na rozwój i zdrowie dzieci oraz na relacje rodzinne.

Test Sonos Roam – sprawdzi się zarówno w domu, jak i w plenerze

Plus wychodzi na przeciw potrzebom rodziców i wprowadza nową wersję usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”, dzięki której rodzice mają dostęp nie tylko do informacji o lokalizacji dziecka, ale także do ustawień zapewniających bezpieczeństwo w sieci.

Dzięki usłudze „Gdzie Jest Bliski” opiekun możne zlokalizować i zobaczyć na mapie miejsce, w którym przebywa bliska osoba, ma także możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa i otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy bliski je opuści. Usługa „Gdzie Jest Bliski” zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinie – w ciągu dnia, w każdej chwili można sprawdzić czy dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, czy partner nadal jest w pracy, a także czy senior wrócił ze spaceru.

Nowy wariant usługi ,,Bezpieczna Rodzina’’ dodatkowo zapewnia ochronę i bezpieczeństwo w sieci. Usługa umożliwia nie tylko ochronę najmłodszych przed nieodpowiednimi dla ich wieku treściami, ale pozwala również na wybór aplikacji, do których dostęp może mieć dziecko.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Dodatkowo ustawianie dziennych limitów czasu na korzystanie z telefonu zostało poszerzone o zdalne blokowanie telefonu dziecka wraz z personalizowaną wiadomością. Ta funkcja wyjątkowo odpowiada na potrzeby rodziców, a komunikaty wyświetlane na telefonie dziecka są przedstawione w przyjazny sposób dzięki postaci smoka – jako bohatera aplikacji dla dzieci.

„Bezpieczna Rodzina” to niezbędnik każdego rodzica. Teraz z poziomu swojego telefonu komórkowego można szybko sprawdzić treści wyświetlane na drugim smartfonie, można także bez problemu ustawić limit czasu korzystania z przeglądarki czy popularnych kanałów społecznościowych.

Nowa wersja usługi oprócz możliwości nielimitowanej lokalizacji telefonu dziecka, ustawiania stref bezpieczeństwa, a także powiadomień o przybyciu lub opuszczeniu strefy, historii lokalizacji i SOS, daje możliwość pełnej kontroli nad smartfonem dziecka. Usługa pozwala na:

  • ustalenie limitów dziennych zabawy ze smartfonem;
  • blokowanie telefonu na życzenie (posprzątaj, odrób lekcje itp.);
  • blokowanie wybranych stron i aplikacji;
  • ustawienie godziny blokady – pora spać;
  • sprawdzenie statystyk z dziennego wykorzystania smartfona i aplikacji;
  • zweryfikowanie stron odwiedzanych przez dziecko.

Specjalistyczne oprogramowanie zostało przygotowane przez niekwestionowanego lidera rynku – firmę Locon i jest to najlepsza i kompleksowa ochrona w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

Usługa „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina” pozwala objąć kompleksową ochroną aż pięć urządzeń w cenie 9,50 zł tygodniowo.

Więcej informacji w regulaminie usługi oraz na stronie https://www.plus.pl/uslugi/gdzie-jest-bliski

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: